Kim Kardashian (39 l.) zaszokowała wszystkich obserwatorów, gdy podzieliła się przepowiednią z 2008 roku. Czegoś takiego się nie spodziewaliście. Kardashianka zaczęła panikować przez epidemię koronawirusa?

Kim Kardashian jest NIEMOŻLIWA. W TAKIM stroju robi zakupy spożywcze (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian pokazała przepowiednię o koronawirusie z 2008 roku

Kimmy należy do bardzo aktywnych celebrytów na Instagramie, gdzie zgromadziła pokaźną liczbę obserwatorów. Jej życie śledzi tam 162 mln. osób! Widać, że Kim reaguje na informacje, które od epidemii koronawirusa pojawiają się w mediach. Kardashianka na InstaStory pokazała fragment z książki, gdzie dokładnie opisano naturę i objawy nowej epidemii koronawirusa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt – że książka została wydana w 2008 roku! 

Ten mężczyzna przewidział DRUZGOCĄCĄ przyszłość Kardashianek

Zanim słynna wróżka Sylvia Browne zmarła w 2013 roku, przepowiedziała przyszłość na 2020 rok. Kim Kardashian przekazała zrzut ekranu jej teorii swoim obserwatorom na InstaStory. Fragment dokładnie opisywał objawy, jakie towarzyszą zakażeniu koronawirusem. 

Kim Kardashian

Fot.instagram/kimkardashian

Około 2020 r. ciężka choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzela i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia. Niemal bardziej zaskakujący niż sama choroba będzie fakt, że nagle zniknie ona tak szybko, jak się pojawiła, zaatakuje ponownie dziesięć lat później, a następnie całkowicie zniknie – czytamy z zaznaczonego fragmentu z książki z 2008 roku End of Days

11 marca dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia Tedros Adhanom Ghebreyesus oświadczył, że COVID 19 jest teraz „pandemią”. Coraz więcej gwiazd podnosi świadomość na temat zachorowań na koronawirusa, informując jak należy się zabezpieczać. Jak informowaliśmy, Tom Hanks i jego żona zarazili się koronawirusem

Kardashianka zdradziła, że chroni siebie i swoją rodzinę. Używają płynów antybakteryjnych i dbają o higienę rąk.

Wierzycie w wróżki i przepowiednie?

Możecie pisać w sekcji komentarzy, jesteśmy ciekawi waszego zdania.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian jest jak zwykła mama. Zrobiła to samo, co Księżna Kate (INSTAGRAM)

Barbara Kurdej-Szatan boi się o swoją przyszłość przez koronawirusa, „Mam nadzieję, że szybko skończy się ten koszmar”

Khloe Kardashian zdradziła macierzyński sekret Kylie Jenner

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA

Kim Kardashian

Fot.Forum/Backgrid USA