Nie uwierzycie, co robi 10-miesięczny Liam. Czy to normalne? – pyta Marina

Marina i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami Liama w lipcu 2018 roku. Już za dwa miesiące chłopiec skończy rok. Syn pary bardzo szybko się rozwija. Już w siódmym miesiącu stawał, a w dziesiątym zaczął stawiać pierwsze kroki i to… kopiąc piłkę!

Przejęta Marina Łuczenko-Szczęsna martwi się o syna: była z tym u lekarza

10-miesięczny Liam, syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego kopie piłkę

Marina pokazała nagranie ze swoim synem. Chłopiec stawia pierwsze kroki i jednocześnie już kopie piłkę – widać, że wdał się w ojca, który w końcu jest piłkarzem.

Dumna mama Liama jest zaskoczona:

Liam dziś zrobił swój pierwszy krok. I nie był to zwykły krok, a krok w kierunku piłki. Czy to normalne, że dziecko kopie piłkę zanim zacznie chodzić? – zapytała na Instastory.

marina liam2

Chłopiec rośnie jak na drożdżach. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie bardzo wysoki. W końcu Wojtek ma aż 195 cm wzrostu.

ZOBACZ TAKŻE:

Marina pochwaliła się obiadkiem dla Liamka. Możesz to zrobić w 5 minut

Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła, ile ma wzrostu. Jest dużo niższa od Wojtka Szczęsnego?

Marina Łuczenko-Szczęsna pisze, jak NAPRAWDĘ wygląda życie u boku męża – piłkarza: na 7 dni w tygodniu widzę go 3 dni, ponieważ...

  marina liam3 marina liam1 marina liam4 Marina Łuczenko-Szczęsna Marina Łuczenko Szczęsna w długiej sukni i boa  
17 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

zaraz bedzie artykuł od mariny ze juz lajamowi kariere zapalnowała.pojdzie w slady ojca wiec uczyc sie nie musi…

OMG!!!! Co za news!!! Czekamy na kolejną dawkę insta głupot!!!

Kobieta która nosi takie aseksualne buty nie jest wg mnie kobietą

Od kiedy 30.06 to już lipiec?

Wszystkie te przechwalki “madek” o ich super inteligentnych maluchach bardzo szybko życie zweryfikuje, kiedy to z rozkosznego brzdąca wyrośnie nastoletni głąb, a później zwyczajny Janusz, jak większość ludzi na świecie.

“Krok w kierunku pilki” Padlam!

Pytanie i prosba do Matek blagam przestańcie nawijac o swoich dzieciach Czy nie ma innych tematów Tylko dziecko to tamto Patrz jaki on niesamowity inteligentny Dotknął gitary O matko to pewnie bedzie swietnie grał musze go zapisac na lekcje I tak w kółko Przecież to takie nudne i irytujące Tak pewnie zostanie tak kiepskim bramkarzem jak tata

Ich syn jest niesamowicie szpetny i dlatego go nie pokazują bo się go wstydzą. Będzie mu przykro jak dorośnie że rodzice tak się go wstydzą i pokazują go od zadniej części

Niech rośnie zdrowy i silny ! Szczęścia 💝

Moja corka zaczela chodzic w wieku 8 miesiecy … to chyba nie jestes normalne … stala w wieku 5 miesiecy trzymajac sie lozeczka … sami lekarze byli zdziwieni … no coz zawsze znajdzie sie jakues dziecko odbiegajace od utartych norm.