Jenna Dewan (39 l.) lada dzień zostanie mamą. Aktorka, która wychowuje już 6-letnią córkę Everly z małżeństwa z Channingiem Tatumem, spodziewa się teraz pociechy z obecnym partnerem, Stevem Kazee. Ukochany właśnie poprosił o rękę Jenny – zrobił to podczas nietypowego baby shower.

Jenna Dewan i Steve Kazee zaręczyli się. Spójrzcie tylko na TEN pierścionek, robi wrażenie

Jenna Dewan – baby shower na Instagramie gwiazdy

Aktorka i tancerka nie zorganizowała tradycyjnej imprezy z balonikami i zabawkami od sponsorów. Impreza, na której bawiły się przyjaciółki Jenny, miała zupełnie inny charakter. Dewa zorganizowała catering oparty na zdrowym, organicznym jedzeniu. Kobiety siedziały w ogrodzie. Stworzyły krąg, w centrum którego znalazła się wielka miska pełna ziół, kamieni i kryształów. Kamienie i minerały stanowiły główny motyw w dekoracji „stołu” (którego nie było – wszystko zostało ułożone na ziemi).

Jenna Dewan wrzuciła zdjęcie zrobione tuż po przebudzeniu: bez makijażu i filtrów

Miejsce imprezy udekorowano kwiatami i ziołami – dary matki natury ułożono w piękne mandale. Jedzenie wyglądało genialnie – na Instagramie firmy, która przygotowała posiłki, widać dokładnie, jakie przysmaki zaserwowano podczas baby shower.

Impreza Jenny zorganizowana w duchu miłości do matki ziemi przypomina nam nieco uroczystość ślubu i wesele Margaret – na jej imprezie pojawili się szamani, nie było alkoholu ani zwykłego, „weselnego” jedzenia.

Wróćmy do Dewan – jej baby shower było wyjątkowe również dlatego, że podczas uroczystości jej ukochany poprosił ją o rękę i wręczył piękny pierścionek zaręczynowy. Zobaczcie zdjęcia z Instagrama gwiazdy!

OMG! Ola Jordan tym TORTEM przebiła wszystkie gwiazdy na BABY SHOWER

Jenna Dewan z pierścionkiem zaręczynowym, fot. LALO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum