Jenna Dewan (39 l.) i Steve Kazee podzielili się ekscytującą wiadomością. Mężczyzna oświadczył się swojej ukochanej, która zgodziła się przyjąć zaręczyny. Jenna jest w ciąży z Kazee, to będzie ich pierwsze, wspólne dziecko. Steve postanowił zaskoczyć aktorkę i oświadczył się jej. Dewan nie mogła odpowiedzieć inaczej niż „TAK” i pokazała, jak wygląda pierścionek zaręczynowy.

Jenna Dewan w PIĘKNEJ ciążowej sesji!

Jenna Dewan przyjęła zaręczyny Steve’a Kazee

Jenna Dewan i Steve Kazee ogłosili ekscytującą nowinę za pośrednictwem Instagrama. Para podała do wiadomości 18 lutego, że status ich związku uległ zmianie – zdecydowali, że się zaręczą. Fani są bardzo podekscytowani i cieszą razem razem z zakochanymi ich szczęściem.

Całe życie by kochać i wzrastać razem z tobą… masz moje serce – podpisała zdjęcie aktorka

Steve również nie mógł powstrzymywać swojego szczęścia i także udostępnił romantyczny wpis na Instagramie.

Kiedy obudzisz się rano, pocałuję cię w twarz z uśmiechem, którego nikt jeszcze nie widział. Kiedy obudzisz się rano, pocałuję twoje oczy i powiem, że to Ciebie kochałem przez te wszystkie lata – napisał zakochany mężczyzna

Jenna Dewan w zaręczynowej sesji zdjęciowej z Steve’m Kazee:

Jenna Dewan Steve Kazee

Fot.Instagram/jennadewan

Aktorka pokazała pokaźnych rozmiarów diament osadzony na złotej obrączce. Z pewnością pierścionek robi ogromne wrażenie. Trzeba przyznać, że Steve Kazee się postarał i stanął na wysokości zadania.

O tym, że para ze sobą randkuje, po raz pierwszy poinformowano w październiku 2018 r. – sześć miesięcy po rozstaniu z byłym mężem Channingiem Tatumem. Aktorka jest już mamą 6-letniej córki Everly, która urodziła się, gdy Dewan i Tatum byli małżeństwem.

Jenna Dewan jest W CIĄŻY! Mamy jej zdjęcia w bikini; widać brzuszek

Jenna zadbała, by poinformować byłego męża o zmianach jakie zaszły w jej życiu, zanim radosną nowinę ogłosiła całemu światu. Osoba z bliskiego otoczenia Channinga zdradziła, że aktor nie krył radości z powodu byłej żony. Channing jest bardzo szczęśliwy, że jego córka Everly będzie mogła sprawdzić się w roli starszej siostry.

Serdeczne gratulacje dla przyszłych rodziców!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Jenna Dewan w zaawansowanej ciąży robi zakupy z córką. Mała Everly dała mamie POPALIĆ! (FOTO)

38-letnia Jenna Dewan w obcisłej sukience; ciążowy brzuszek coraz większy! (ZDJĘCIA)

NIEPRZYZWOITE? Zobaczcie co pokazali Channing Tatum i Jessie J na Instagramie