Na planie Kryminalnych aktor gra Szczepana Żałodę, który uległ urokowi pięknej policjantki z Krakowa. W tej roli Viola Kołakowska.

Na nieszczęście dla Tomasza Karolaka w życiu także nie pozostał obojętny na uroki modelki. W tym czasie był związany z blondynką Magdą.

W związku pojawił się kryzys. Tym bardziej, że Karolak poświęcał cały swój czas na rolę w Testosteronie. Poskutkowało to wszystko rozstaniem.

Jak relacjonuje Faktowi popularny aktor Violka też miała trudny okres w życiu. Okazało się, że nadajemy na tych samych falach. Tak to się zaczęło.

W sumie rozumiemy pana Tomka. Męska kolekcja pani Violi jest dość liczna. Publika zna ją bardziej z eksponowanych „dużych, niebieskich oczu\” niż ról filmowych.

Karolak w końcu się opamiętał i teraz chce wrócić do poprzedniej patnerki. Żali się: z Magdą byłem sześć lat i uważam, że trzeba robić wszystko, by taki związek ratować. Chcemy dać sobie trochę czasu, aby uspokoić się, by to w nas ucichło. Trzymamy kciuki, aby aktor potrafił odzyskać ukochaną.