Marta Żmuda-Trzebiatowska (35 l.) jest dość skrytą osobą w porównaniu do innych celebrytek. Aktorka bardziej woli się skupiać na swojej karierze i aktorskich dokonaniach niż na opowiadaniu o życiu prywatnym. Dlatego dość długo trzymała dla siebie i bliskich informację o tym, że jest w drugiej ciąży.

Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze o swoich kompleksach: „Lubię siebie, ale moja droga do samoakceptacji była długa i trudna”

Marta Żmuda-Trzebiatowska na Orłach 2020

Aktorka, która jest mamą 2-letniego syna Bruna, w grudniu ubiegłego roku potwierdziła krążące doniesienia o tym, że spodziewa się drugiego dziecka. Od czasu, kiedy oficjalnie pochwaliła się radosną nowiną, już nie kryje się z ciążowym brzuchem. Żmuda-Trzebiatowska od czasu ogłoszenia ciąży pojawiła się w programie śniadaniowym, a także na Telekamerach, na których pojawiła się w sukience podkreślającej brzuch.

Marta Żmuda-Trzebiatowska z dużym, ciążowym brzuszkiem. Kwitnie! (ZDJĘCIA)

Aktorka nie zwalnia tempa. Tym razem pojawiła się na ceremonii wręczenia Orłów 2020, czyli nagród Polskiej Akademii Filmowej. Marta zjawiła się w sukni w kolorze pudrowego różu. Kreacja ze sporym dekoltem, która jest odcinana pod biustem idealnie podkreśliła ciążowe krągłości aktorki.

Marta Żmuda-Trzebiatowska – mąż, dzieci

Marta bardzo chroni swojej prywatności i nie za często pojawia się w towarzystwie męża, nie pokazuje też syna. Wyszła za mąż za Kamila Kulę w 2015 roku. Mają syna Bruna, który urodził się we wrześniu 2017 roku.

ZOBACZ TEŻ:

Żmuda-Trzebiatowska BEZ MAKIJAŻU! Nie bez powodu dodała takie zdjęcie

Marta Żmuda Trzebiatowska w luźnej sukience – pierwszy publiczny występ po plotkach o ciąży

Marta Żmuda Trzebiatowska w ogniu krytyki. „Pani Marta już dawno naturalna nie jest”

Marta Żmuda-Trzebiatowska/fot. AKPA

Marta Żmuda-Trzebiatowska/fot. AKPA

fot. AKPA

Marta Żmuda-Trzebiatowska/fot. AKPA

Marta Żmuda-Trzebiatowska/fot. AKPA