Stało się! Aaron Taylor-Johnson (33 l.), „oficjalnie otrzymał propozycję zagrania Jamesa Bonda”, co kładzie kres wielomiesięcznym spekulacjom na temat następcy kochanego na całym świecie Daniela Craiga. Brytyjczyk jeszcze oficjalnie nie zaakceptował tej roli, ale jeśli to zrobi, stanie się dopiero 7. aktorem w historii kina, który wcieli się w kultowego brytyjskiego tajnego agenta od czasu premiery serii w 1962 roku.

Casting Henry’ego Cavila na James Bonda wypadł „niesamowicie”

„Bond jest Aarona, jeśli ten zechce się podjąć tej pracy. Oficjalna oferta leży na stole i czeka na odpowiedź”, podaje cytowane przez brytyjskie dzienniki Daily Mail i The Sun źródło.

Uważam, że to urocze i cudowne, że ludzie widzą mnie w tej roli. Uznaję to za wielki komplement, powiedział Taylor-Johnson w wywiadzie dla magazynu Numeró.

Aaron Taylor-Johnson jest nowym Jamesem Bonde

Aaron Taylor-Johnson zaczął grać jako dziecko i ma na koncie wiele sukcesów. Chociaż nie jest rozpoznawalny przez szerszą publiczność. A tylko w tym roku zagrał aż w 3 filmach, w tym wcielił się w słynnego gwiazdora kina akcji w filmie „The Fall Guy”, gdzie u boku Ryana Goslinga i Emily Blunt.

TEN mało znany Brytyjczyk zastąpi Daniela Craiga

Aaron Taylor-Johnson wystąpi także w mocny wyczekiwanym remake’u gotyckiego horroru „Nosferatu” z 1922 roku, gdzie zagra z Billem Skarsgårdem, Nicholasem Houltem, Lily-Rose Depp i Willemem Dafoe. Aktor powróci także do uniwersum Marvela, gdzie zagra Kravena Łowcę.

Aaron Taylor-Johnson w swojej karierze był także nominowany do 2 nagród BAFTA, a wcześniej zdobył Złoty Glob dla najlepszego aktora drugoplanowego za film „Zwierzęta nocy”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

 

Sean Connery jako James Bond, fot. PA / PA Images / Forum