Walka o rolę Jamesa Bonda trwa! Nic dziwnego, każdy aktor, który otrzymał ten hollywoodzki „zaszczyt” od razu wspinał się na szczyt kariery… pozostając tam do końca swych aktorskich dni. Aktualnie bukmacherzy typują TEGO jednego brytyjskiego aktora.

Odrzucił rolę Jamesa Bonda z… miłości

Według głównego bukmachera w Wielkiej Brytanii, ogromna liczba ludzi nagle postawiła pieniądze na TEGO aktora. Okazuje się, że podobno właśnie ukończył „test ekranowy” w Pinewood Studios z szefową Bonda Barbarą Broccoli i zrobił na niej wrażenie, a teraz szanse na to, że dostanie tę rolę wynoszą 2-1.

Chodzi o Aarona Taylora-Johnsona (32 l.), który ostatnio przeszedł fizyczną metamorfozę, być może przygotowując się do roli.

Aaron poszedł we wrześniu na test ekranowy, aby zostać kolejnym Bondem, a producenci i Barbara go pokochali. Jest teraz jednym z faworytów, powiedział informator brytyjskiemu dziennikowi The Sun.

Aaron Taylor-Johnson będzie nowym Bondem?

Za Aaronem Taylorem-Johnsonem plasują się w statystykach bukmacherskich – James Norton z wynikiem 5-2, Henry Cavill z wynikiem 3-1 oraz Tom Hardy i Richard Madden z wynikami 7-1.

Halle Berry po 18 latach odtwarza scenę z Jamesa Bonda

Przypominamy, że Daniel Craig zdecydował się zrezygnować z roli agenta 007 po tym, jak zagrał w 5 filmach o Jamesie Bondzie.

Według Puck New, Aaron Taylor-Johnson miał kolejne spotkanie z producentką franczyzy Jamesa Bonda – Barbarą Broccoli, a źródła twierdzą, że spotkanie poszło „bardzo dobrze”.