Karolina Glazer jest polską kompozytorką i wokalistką jazzową. Została doceniona na arenie międzynarodowej – zajęła drugie miejsce w konkursie dla songwriterów, w którym w jury zasiadała m.in. Dua Lipa, członkowie zespołu Coldplay czy Tom Waits.

Polka zatańczy u BOKU Jennifer Lopez! I to na wielkiej imprezie

Karolina Glazer na podium konkursu – doceniona przez światowe gwiazdy

Karolina Glazer zakwalifikowała się do finału najważniejszego konkursu dla songwriterów na świecie – International Songwriting Competition. Jego laureatami byli m.in. Gotye czy Bastille, czyli duże gwiazdy muzyki. W jury zasiadali m.in. Coldplay, Dua Lipa, Tom Waits i John Mayall.

Polskiej artystce udało się zająć drugie miejsce dzięki kompozycji „Flying Circle”.

OMG! Polka doceniona w Chinach. Kim jest Roksana Oraniec?

Kim jest Karolina Glazer?

Karolina Glazer jest polską kompozytorką i wokalistką jazzową pochodzącą z Gliwic. Urodziła się 10. czerwca 1982 roku. Pasją do muzyki zaraził ją ojciec, architekt i miłośnik jazzu, Andrzej Glazer. Karolina studiowała na Wydziale Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Otrzymała wiele wyróżnień, w 2006 była półfinalistką Festiwalu TOPtrendy, została również uznana przez amerykański magazyn muzyczny Singer Universe za jedną z pięciu najlepiej rokujących wokalistek na świecie.