Nie od dziś wiadomo, że Polki są uważane za najładniejsze na świecie. Możemy pochwalić się kolejnym sukcesem Polski na arenie światowej. Roksana Oraniec (22 l.) wzięła udział w konkursie piękności Miss Landscapes International 2019 w Chinach.

Została doceniona przez Chińczyków i zajęła 3 miejsce. Konkurencja była spora, bo aż 45 kandydatek z całego świata. Zgrupowanie trwało dwa tygodnie i było przepełnione ciężką pracą (nagrywanie wizytówek, wywiady, przemówienia na temat ochrony środowiska,  sesje zdjęciowe, prezentowanie się w strojach narodowych, sukniach wieczorowych , strojach kąpielowych ) przygotowaniami do wielkiego finału.

Były to najpiękniejsze chwile w moim życiu. Zwiedziłam piękne miejsca, poznałam inną kulturę, kuchnie oraz zawarłam cudowne przyjaźnie i przywiozłam następną koronę promując nasz kraj

– mówi Roksana Oraniec

Kim jest Roksana Oraniec?

Roksana Oraniec pochodzi z Ćmielowa. Obecnie studiuje amerykanistykę na Wyższej Szkole Stosunkow Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie. Interesuje się zdrowym stylem życia, modelingiem oraz modą.

Pierwsza wicemiss Supertalent of the World 2017 w Korei Południowej, finalistka Miss Film Festival International 2018 w Cannes oraz Top 10 Miss Polski 2018. Teraz do CV może wpisać Miss Landscapes International 2019.

miss4 Pulpit