Super Bowl, czyli finałowa rozgrywka zawodowej ligi National Football League (NFL) w futbolu amerykańskim, to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych. To nie tylko sportowe święto, ale też popkulturowe. A to za sprawą występów wielkich gwiazd, które w przerwie meczu mają szansę zaśpiewać swoje hity.

Narzeczony Jennifer Lopez komentuje przegraną gwiazdy na Złotych Globach

Klaudia Antos zatańczy z Jennifer Lopez na Super Bowl!

W tym toku możemy liczyć na istne szaleństwo na scenie. Na Super Bowl 2020 wystąpi Shakira (42 l.) i Jennifer Lopez (50 l.). Nie zabraknie też polskiego akcentu. U boku J.Lo pojawi się tancerka z Polski! Klaudia Antos, bo o niej mowa, przed laty brała udział w „You Can Dance”. Okazała się na tyle utalentowana, że po programie rozpoczęła pracę w studiu tanecznym Agustina Egurroli i współpracowała też z polskimi gwiazdami.

Z czasem wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by tam sprawdzić swoje umiejętności taneczne, a jej kariera nabrała tempa. Klaudia zaczęła pracować z najlepszymi choreografami. To przełożyło się na kolejny sukces. 22-letnia Polka popis swoich umiejętności pokaże u boku Jennifer Lopez. To ogromne wyróżnienie!

ZOBACZ TEŻ:

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują powiększyć rodzinę!

Liam Hemsworth ma swojego sobowtóra! Pochodzi z Rosji i jest… profesjonalnym tenisistą

„The Crown”: tak wygląda serialowa księżna Diana. Równie stylowa?