Nieodłącznym elementem gali wręczenia Oscarów jest segment „In Memoriam”, podczas którego wspomina się zmarłe w minionym roku osoby, które były związane z kinem. Okazuje się, że w tym roku nie pojawiły się nazwiska znaczących osób, co oburzyło wiele osób.

Nie zobaczysz TEJ reklamy, jej emisja została ZAKAZANA na Oscarach! „Jest zbyt dosłowna”

Luke Perry i Cameron Boyce pominięci podczas „In Memoriam”

Widzowie oscarowej gali zauważyli, że organizatorzy nie wspomnieli Luke’a Perry’ego i Camerona Boyce’a, którzy odeszli w ostatnim czasie. 52-letni aktor „Beverly Hills, 90210” zmarł w marcu ubiegłego roku w wyniku rozległego udaru, natomiast 20-letni gwiazdor Disneya zmarł we śnie w nocy z 6 na 7 lipca.

W sieci nie brakuje komentarzy wściekłych fanów. Nie rozumieją decyzji organizatorów, zwłaszcza, że Perry wystąpił w filmie Quentina Tarantino „Pewnego razu…w Hollywood”, który był nominowany w 10. kategoriach.

Jack Perry, syn Luke Perry’ego jest bardzo podobny do zmarłego ojca (ZDJĘCIA)

Chwila, sprawdzę, czy wszystko rozumiem. Podczas Oscarów odbył się memorial i w jakiś sposób wyłączono z niego Luke’a Perry’ego, mimo że zagrał w jednym z nominowanych filmów?

(…) Ten człowiek był bardziej utalentowany niż większość współczesnych aktorów. Nie mogli wyświetlić jego zdjęcia przez 4 sekundy podczas Oscarów? To jakiś nonsens.

Pominięcie Luke’a Perry’ego z In Memoriam podczas Oscarów było brakiem szacunku (…) – pisali na Twitterze oburzeni fani.

Polka, Katarzyna Łaska zaśpiewała na tegorocznej gali wręczenia Oscarów!

Tori Spelling o „In Memoriam” 2020

Głos zabrała także Tori Spelling, która wraz z Perrym grała w”Beverly Hills, 90210″. W swoim wpisie zaznaczyła, że Akademia w przeszłości, podczas „In Memoriam”, pominęła także jej ojca, producenta Aarona Spellinga.

Teraz dwóch najbardziej kreatywnych i utalentowanych mężczyzn, których znałam, kochałam i straciłam, zostało pominiętych podczas Oscarów. Najpierw mój ojciec, Aaron Spelling, który odszedł w 2006 roku, a teraz mój przyjaciel Luke Perry, który odszedł w 2019 roku” – napisała aktorka.

Akademia wydała oświadczenie

Akademia otrzymuje setki próśb o umieszczenie ukochanych osób i kolegów z branży w segmencie In memoriam podczas Oscarów. Komitet wykonawczy reprezentujący każdą gałąź przemysłu rozpatruje listę i dokonuje wyboru, mając na uwadze ograniczony dostępny czas. Wszystkie zgłoszenia zostały uwzględnione na Oscars.com i pozostaną na niej przez cały rok. Luke Perry i Cameron Boyce zostali upamiętnieni w galerii na stronie – podano w oświadczeniu.

ZOBACZ TEŻ:

Mąż Tori Spelling przyznał, że jako 10-latek ROBIŁ TO z kolegą

Znamy przyczynę śmierci Camerona Boyce – młody aktor zmarł w wieku 20 lat

Oscary 2019: Rami Malek po przemówieniu upadł ze sceny. Fakty z życia aktora, o których nie masz pojęcia

 

 

Cameron Boyce/fot. Forum

Luke Perry/fot. Forum