Gala rozdania Oscarów co roku budzi ogromne emocje. W tym roku na scenie teatru Dolby pojawiło się więcej polaków niż rok temu. Mimo, że film Jana Komasy „Boże Ciało” nie zgarnął statuetki, mamy jeszcze jeden powód do domy. Polska aktorka i wokalistka Katarzyna Łaska zaśpiewała na ceremonii wręczenia Oscarów.

Oscary 2020; KREACJE gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Katarzyna Łaska zaśpiewała na 92. ceremonii wręczenia Oscarów

Oscary 2020 za nami. „Boże Ciało” nie zdobyło statuetki dla najlepszego filmu międzynarodowego, jednak samo pojawienie się na tak prestiżowej gali można traktować jako ogromny sukces. Mimo, że polskie dzieło nie triumfowało w tym roku w Los Angeles – jest jeszcze jeden powód do radości.

Katarzyna Łaska jest znana z podkładania głosu pod postać Elsy w dwóch częściach „Krainy Lodu„. Kasia użyczyła głosu bajkowej księżniczce w partach śpiewanych. Łaska wystąpiła wraz z koleżankami z innych krajów na scenie teatru Dolby, śpiewając słynną piosenką z „Krainy Lodu 2” –  „Chcę uwierzyć snom” .

Katarzyna Łaska

Fot.Instagram/kasia_laska

Pracuję ponad 20 lat w dubbingu. Nigdy bym się nie spodziewała, że z tego bezpiecznego pokoiku studia czy z teatru muzycznego, gdzie nie ma błysku fleszy i paparazzi nagle znajdę się – nie starając się zupełnie o to – na Oscarach – powiedziała Łaska rozmawiając z amerykańskim korespondentem RMF FM

Katarzyna Łaska na Instagramie:

Kim jest Katarzyna Łaska?

Katarzyna ma 40 lat i urodziła się w Tomaszowie Mazowieckim. Łaska jest polską piosenkarką, aktorką musicalową i dubbingową. Swoją przygodę z podkładaniem głosu zaczęła od filmu animowanego „Mój mały kucyk”, który powstał w 1986 roku. Gdy przetarła szlaki, Kasia przekonała się, że to jest właśnie to – czym chce się zajmować.

Po występie Katarzyny na 92. ceremonii wręczenia Oscarów ponownie zrobiło się o niej głośno. Mało kto pamięta, że Łaska w przeszłości była związana z aktorem – Mateuszem Damięckim. Początkowo para chroniła swoją prywatność, lecz z czasem zaczęli wspólnie pojawiać się na branżowych imprezach. Ich związek jednak nie przetrwał, bo rozstali się w 2007 roku.

Kasia ma syna Henryka, który urodził się w 2016 roku, jednak nie wiele wiadomo na temat jej męża, czy życia prywatnego. Łaska skupia się na swojej karierze i jak widać – ciężka praca popłaca!

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Anna Wendzikowska o losie „Bożego Ciała”na Oscarach. Przewidziała wygraną”Parasite”(WIDEO)

Gdzie się podziała Jennifer Aniston na tegorocznych Oscarach?

Polscy aktorzy na OSCARACH! Bartosz Bielenia i Tomasz Ziętek z partnerkami na czerwonym dywanie

Mateusz Damięcki Katarzyna Łaska

Mateusz Damięcki Katarzyna Łaska
Fot.AKPA

Katarzyna Łaska

scena z: Katarzyna Łaska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Katarzyna Łaska

scena z: Katarzyna Łaska, SK:, , fot. Prończyk/AKPA