Jada Pinkett-Smith (50 l.) była widziana śmiejąc się do rozpuku po tym, jak Will Smith uderzył Chrisa Rocka w twarz podczas rozdania Oskarów 2022.

Największe gwiazdy trzymają stronę Chrisa Rocka

Jada Pinkett-Smith śmiała się do rozpuku na Oscarach

Użytkownik TikToka udostępnił wideo przedstawiające współprowadzącą talk-show „Red Table Talk”, która śmieje się, gdy Smith uderza Chrisa Rocka w twarz i wraca na swoje miejsce, podczas gdy Rock powiedział: „Wow, Will Smith właśnie mnie uderzył”.

Gdy tylko 53-letni małżonek zaczął krzyczeć: „Przestań, k***a, mówić o mojej żonie!”. Pinkett Smith, nie poruszyła nawet mięśniem, by uspokoić Willa Smitha. A nawet aż zachichotała, kiedy 57-letni Rock nazwał ten incydent „najwspanialszą nocą w historii telewizji”.

@justinunsworth1 #oscars #oscarserraofficial #chrisrock #willsmith #fyp #tiktok #foryoupage ♬ original sound - Justin Unsworth

Jade Pinket-Smith współwinna?

Smith, który wygrał nagrodę dla najlepszego aktora za rolę w „Królu Ryszardzie”, publicznie przeprosił w poniedziałek za akt przemocy wobec Chrisa Rocka – chociaż podczas samej ceremonii przeprosił wszystkich oprócz Rocka.

Will Smith został poproszony o opuszczenie ceremonii. ODMÓWIŁ

Chciałbym cię publicznie przeprosić, Chris […] Byłem poza bandą i się myliłem. Jestem zawstydzony, a moje działania nie wskazują na mężczyznę, którym chcę być. W świecie miłości i dobroci nie ma miejsca na przemoc – napisał Smith w swoim oświadczeniu na Instagramie.

Fot. Forum

Fot. Forum