Okrutne oszustwo randkowe 31-letniego Simona Levieva (tak naprawdę Shimon Hayut), doczekało się serialu na Netflixie. „Oszust z Tindera” twierdził, że jest synem diamentowego potentata i uwodził kobiety, obnosząc się ze swoimi czarującymi przygodami na Tinderze i innych mediach społecznościowych. Wszystko wyglądało tak autentycznie, że udało mu się nabrać wiele kobiet.

Polscy „oszuści z Tindera” też się zdarzają

Ofiary „Oszusta z Tindera” zbierają pieniądze

Jedna z ofiar „The Tinder Swindler„, Cecilie Fjellhøy, powiedziała, że ​​trafiła na oddział psychiatryczny po tym, jak oszukał ją na 185 000 funtów w ciągu kilku tygodni, zaś dla przykładu kolejna oszukana Ayleen Charlotte pożyczyła mu 100 000 funtów. W dokumencie stwierdzono, że Leviev ukradł około 10 milionów dolarów swoim ofiarom na całym świecie.

Teraz 3 bohaterki dokumentu „The Tinder Swindlerstworzyły konto crowd foundingowe, na którym zbierają pieniądze, które straciły przez Levieva…

Kobiety skrzywdzone przez Simona Levieva rozpoczęły zbiórkę pieniędzy i w tej chwili strona przekazała ponad 700 darowizn, z których najwyższa to pojedyncza darowizna w wysokości 1200 funtów. Kobiety zebrały aktualnie ok. 51 000 funtów z łącznej kwoty 600 000 funtów.

„Oszust z Tindera” zabiera głos po raz pierwszy!

Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ słyszałeś o naszej historii i dziękujemy za poświęcenie czasu na wyszukanie i znalezienie tej strony […] Ostatnie kilka dni to burza śnieżna, a my (Ayleen, Pernilla i Cecilie) byłyśmy kompletnie zszokowane i pogrążone w powodzi współczucia i wsparcia ze strony wszystkich. Czysta miłość jest większa niż kiedykolwiek się spodziewałyśmy i bardzo was wszystkich doceniamy”

A jakie jest wasze zdanie? Dorzucicie swoją cegiełkę?