„Królestwo kobiet” to nowy serial jesiennej ramówki TVN-u, w którym zobaczymy aktorki najwyższej klasy: Krystynę Jandę, Gabrielę Muskałę, Karolinę Gruszkę i Aleksandrę Adamską.

„Królestwo kobiet” nowy serial [OPINIA]

Filmy na jesienny wieczór, które znajdziesz na Netflixie – te MUSISZ obejrzeć!

Już sama obsada zachęciła mnie do zobaczenia tej produkcji. 1 odcinek wystartował w niedzielę o 21.30. Mogę już na wstępie powiedzieć, że się nie myliłam. Jeśli takie aktorki zdecydowały się zagrać w serialu, to znaczy, że scenariusz musiał być ciekawy.

Cztery kobiety, czyli Gabi, Wera, Ineza i Olga wiodą swoje bogate życie, ale po śmierci Roberta Klina, właściciela zakładu pogrzebowego wszystko się zmienia. Już na samym początku serialu nie da się powstrzymać od śmiechu, kiedy Robert Klin zostaje porażony prądem przez wibrator podczas romansowania z Gabi. Z kolei przerażona Gabi dzwoni po męża, żeby pomógł jej z kochankiem, a mąż Gabi też przybywa z kochanką – żoną Roberta Klina. Jak widzicie, jest niezły miks!

Królestwo kobiet Fot. x-news

Nowy dokument Netflixa „BLACKPINK: Light Up the Sky”. Tak powstają produkty muzyczne

Nutka niepewności też została zapewniona widzom. Nagle pojawia się Olga (Karolina Gruszka), która charakterem i wyglądem nie przypomina pozostałych bohaterek. Okazuje się, że Olga również dostała coś w spadku po Robercie i na dodatek ma kilkuletnie dziecko. Pojawia się pytanie, czy to dziecko Roberta?

Królestwo kobiet w tvn

serial „Królestwo kobiet”

Fabuła może wydawać się absurdalna, ale niekiedy warto się „odmóżdżyć” i skoncentrować na dużej dawce żartów i komizmu sytuacji.

Aktorki perfekcyjnie weszły w swoje komediowe role. Gabriela Muskała zazwyczaj gra depresyjne albo poważne role, a w serialu „Królestwo kobiet” gra tak, jakby od początku kariery występowała w komediach. Aleksandra Adamska też pozytywnie zaskakuje. Po raz pierwszy ją widzę w charakteryzacji typowej blondynki, dla której liczą się tylko pieniądze. Mimo że aktorka ma przepiękną urodę, to do tej pory reżyserzy obsadzali ją raczej zupełnie innych rolach, wymagających bardziej skromnej charakteryzacji, jak na przykład w serialu „Diagnoza”, czy w filmie „Miłość jest wszystkim”.

Królestwo kobiet

Gabriela Muskała Fot. x-news

„Emily w Paryżu”. Serial dla instagramerek, a Francuzi lepiej niech tego nie oglądają

Aleksandra Adamska w "Królestwie kobiet"

Aleksandra Adamska Fot. x-nes

Jak widzowie oceniają serial? 

  • Pani Gabriela Muskała wymiata……💪💪💪…no i Pani Krystyna Janda ….klasa sama w sobie
  • Świetnie zagrane. Fajna obsada.. i kocham Panią Krystynę .. cudowna w tej roli..
  • Pierwszy seriali który kompletnie mi się nie spodobał w TVN
  • Jak dla mnie PETARDA! Dawno się tak nie uśmiałem jak na tym serialu
  • Świetny serial!!!!Usmiech na twarzy gościł przez cały odcinek!!!!Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków!!!!
  • Słaby, może następny odcinek będzie lepszy

Krystyna Janda w „Królestwie kobiet”. Fot. x-news