Była narzeczona Kevina Federline’a (45 l.), Shar Jackson (46 l.), ostro krytykuje Britney Spears (41 l.) za twierdzenie, że kiedy się poznali, nie miała pojęcia, że będzie miał dziecko.

Britney Spears zupełnie nago na Instagramie, „Sprawia mi to przyjemność”

Kiedy Kevin poznał Britney, mieliśmy trójkę dzieci, jedno w drodze i mieszkaliśmy w domu z 6 sypialniami w Orange County w Kalifornii, powiedziała aktorka Shar Jackson w opublikowanym w piątek wywiadzie dla Daily Mail.

Tancerz i aktorka popularnego serialu „Moesha” mieli razem jedno dziecko, córkę o imieniu Kori, ale Federline pomagał jej także wychowywać dwójkę dzieci z poprzedniego związku.

Britney Spears wiedziała o ciąży jego narzeczonej?

Pewnego dnia, kiedy miałam poranne mdłości i byłam w około szóstym miesiącu ciąży, Kevin miał przesłuchanie do reklamy coli czy czegoś takiego w Los Angeles… potem nie miałam od niego żadnej wiadomości przez trzy dni […] Byłam wściekła, czułam się zdradzona i odrętwiała, Przyznała.

Justin Timbrlake mocno obrywa, musiał wyłączyć komentarze na Instagramie

W swoim kontrowersyjnym pamiętniku Britney Spears stwierdziła, że „nie miała pojęcia” o sytuacji Federline’a i skonfrontowała się z nim, gdy tylko się dowiedziała.

Piosenkarka twierdzi, że bliska przyjaciółka przekazała jej informacje o związku i ciąży Jackson, gdy była już z nim „przez jakiś czas”. Shar Jackson bardzo stanowczo zaprzecza twierdzeniom Britney Spears, „Byłam tam, przeżywałam ich romans będąc w ciąży”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: