Britney Spears (37 l.) nie ma teraz lekko. Piosenkarka od dłuższego czasu walczy o dobry stan psychiczny, jednak sprawy z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Były mąż Spears, Kevin Federline postanowił podać do sądu ojca piosenkarki. Kevin i Britney byli małżeństwem zaledwie dwa lata. Rozwiedli się w 2006 roku. To właśnie z Kevinem, Britney zaszła w ciążę. Owocem ich związku jest dwójka synów wokalistki, 12-letni Jaden James oraz 13-letni Sean Preston. Z powodów częstych załamań psychicznych Britney, synowie przebywają pod opieką ojca.

Britney Spears z dziećmi w Disneylandzie. Synowie nie chcą zdjęć z mamą

Przemoc w domu rodzinnym Britney Spears

Kevin Federline, były mąż Britney Spears, oskarżył ojca piosenkarki: Jamie Spearsa o stosowanie przemocy wobec wnuka. Kevin złożył obciążające zeznania na policji.

Nastoletni synowie wokalistki co jakiś czas spotykają się ze swoją mamą, natomiast to właśnie Kevin zazwyczaj przebywa z chłopcami. Sąd nie chce przekazać pełnych praw rodzicielskich matce, gdyż ona sama wymaga nadzoru i opieki. Od lat  pilnowaniem Britney zajmuje się jej  ojciec Jamie Spears. Swego czasu piosenkarka chciała się od niego uwolnić, sąd jednak  nie wyraził na to zgody. Sędziowie są zdania, że nadzór ojca jest niezbędny dla dobrego funkcjonowania gwiazdy. Wobec tego ojciec Britney ma możliwość spotykania się z wnuczkami, kiedy chłopcy odwiedzają mamę.

Ojciec Britney Spears pobił własnego wnuka

Podczas jednej z wizyt chłopców w domu dziadka doszło do awantury. Jak informują zachodnie media ojciec wokalistki pokłócił się z starszym synem Britney: Seanem do tego stopnia, że doszło do rękoczynów. Nie wiadomo jednak, co było przyczyną takiego wybuchu złości. Do mediów nie dotarła informacja, co zapoczątkowało konflikt.

Pewne jest jednak, że po całym zdarzeniu, Kevin złożył zawiadomienie na policji. Jak donosi źródło portalowi TMZ, Kevin Federline zarzucił ojcu Britney, że ten mężczyzna pobił jego syna. Chłopiec został poddany badaniom. Te podobno jednak nie wykazały śladów pobicia.

Pomimo tego służby mundurowe zaczęły prowadzić postępowanie. To od niego będzie zależało, czy ojciec Britney Spears usłyszy zarzuty. Na chwilę obecną śledczy zbierają materiał dowodowy: przesłuchują świadków, a zebrane dane przekazują do prokuratury.

Britney Spears

Britney Spears relaksuje się na plaży. Gwiazda została zauważona w dwuczęściowym bikini w kolorze różowym. Fot.Forum/Backgrid USA.

Britney Spears z chłopakiem Sam Asghari wybrali się wspólnie na romantyczny obiad w LA. Fot.Forum/ Backgrid USA.

Britney Spears wraz z jej chłopakiem Samem zauważeni na zakupach w  Beverly Hills. Fot.Forum/Backgrid USA.

Myślicie, że Britney ma szansę na pełny powrót do zdrowia?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Britney Spears w krótkich, obcisłych szortach i wysokich obcasach. Ledwo w nich chodzi! (ZDJĘCIA)

Britney Spears w BIKINI; te zdjęcia BARDZO różnią się od tych na Instagramie

Britney Spears jest WŚCIEKŁA – uważa, że paparazzi przerobili jej zdjęcia