Joanna Koroniewska (43 l.) nie miała łatwego dzieciństwa. Kiedy była małym dzieckiem, jej ojciec Leszek wyemigrował z Polski i opuścił rodzinę. Okazało się, że miał żonę i spodziewał się dziecka. Jej mama zmarła, gdy kończyła studia aktorskie. Teraz ojciec Joanny przypomniał o sobie w wywiadzie.

MOCNY wpis Joanny Koroniewskiej: „Nigdy wcześniej nie pokazywałam Mamy”

Joanna Koroniewska odpowiada ojcu

Joanna Koroniewska sama założyła rodzinę z Maciejem Dowborem, z którym ma dwie córki: Janinę i Helenę. Aktorka niestety straciła mamę, w młodym wieku, a ze swoim ojcem nie jest w dobrych stosunkach.

W rozmowie z „Dobrym Tygodniem”, jej ojciec powiedział:

Miałem do Asi trochę żalu. Gdy jej mama była w hospicjum, to pomagała jej moja teściowa z pobliskiego Raszyna. Asia spędzała u niej weekendy i obiecywała, że też będzie ją wspierać. Nie robiła tego.

Joanna próbowała pogodzić się z ojcem, swego czasu zaprosiła go nawet na plan „M jak Miłość”. Miał jednak żal, że nie był na jej ślubie.

Janinka i Helenka to moje jedyne wnuczki, ale nigdy ich nie spotkałem. (…) Dzwoniłem, gdy Asia była w ciąży, ale jej mąż przejął słuchawkę. Miałem dać jego rodzinie spokój.

 

Aktorka we wpisie na Instagramie odpowiedziała ojcu. Przypomina, że takie sprawy załatwia się osobiście.

Drogi Tato.
Ten samolot już odleciał. Wiele lat temu. Życzę Ci wszystkiego dobrego, PO RAZ KOLEJNY przypominając, że najlepiej kontaktować się z bliskimi OSOBIŚCIE, nie przez publikacje w gazetach bo to najdobitniej świadczy o PRAWDZIWYCH intencjach człowieka.

Ja codziennie czytam wiadomości od wielu nieznanych mi osób w mediach społecznościowych więc argument jakoby się przez lata nie dało, JUŻ NIESTETY przestał istnieć.

Smutne jest to, że są ludzie, którym bardziej zależy na swoim własnym wizerunku niż rzeczywistej potrzebie.
I to AŻ TYLE w temacie.

To pierwszy i mam nadzieję OSTATNI mój publiczny komentarz w tej sprawie. Ojciec to stan emocji a nie wspólny kod DNA.

Joanna Koroniewska komentuje aferę z łódzką filmówką: „Niekończąca się walka z upokorzeniem i wstydem”

Joasia uzyskała w komentarzach mnóstwo wsparcia od znajomych i fanów.

Joanna Koroniewska
fot. Niemiec/AKPA

Joanna Koroniewska z mężem, Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska z mężem, Maciejem Dowborem fot. Krzemiński Jordan/AKPA