Harry Styles (28 l.) i Olivia Wilde (38 l.) nie mają łatwo. Ich związek od początku budził wiele emocji. Niewiele jednak osób zdaje sobie sprawę z tego, że para mierzy się z internetową nienawiścią. Piosenkarz w rozmowie z magazynem Rolling Stone przyznał, że nienawistne komentarze na temat jego starszej partnerki są bardzo krzywdzące.

Harry Styles zaprojektuje kolekcję dla wielkiego domu mody

Oczywiście trudno jest czuć, że bycie blisko mnie oznacza, że ​​​​jesteś szykanowana. […] Chciałem tylko śpiewać. Nie chciałem stawać się sławny, gdybym wiedział, że będę krzywdzić ludzi swoją bliskością – wyznał.

Wilde również udzieliła wywiadu dla Rolling Stone, nazywając większość fanów Stylesa „głęboko kochającymi ludzi” i „prawdziwymi mistrzami dobroci”.

Harry Styles nie chciał nikogo krzywdzić

To, czego nie rozumiem w tym okrucieństwie to to, że ten rodzaj toksycznej negatywności jest antytezą Harry’ego i wszystkiego za czym stoi […] Osobiście nie wierzę, że nienawistna energia w ogóle definiuje jego fanów – powiedziała aktorka.

TO Harry Styles myślał o Olivii Wilde na początku ich związku

Para upubliczniła swój związek w styczniu 2021 roku. Harry Styles i Olivia Wilde poznali się rok wcześniej, pracując nad wspólnym filmem.

Harry Styles Fot. BRENDAN MCDERMID / Reuters / Forum

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Harry Styles/fot. Forum