Była niania dzieci Wilde i Sudeikisa wyjawia kolejne rewelacje z anonimowym wywiadzie dla brytyjskiego Daily Mail. Tym razem niania twierdzi, że Jason Sudeikis (47 l.) zwierzył się jej, że Olivia Wilde (38 l.) sypiała z nim nawet po tym, jak dowiedział się, że go opuszcza dla Harry’ego Styles’a.

Jason Sudeikis, „płakał, płakał i mówił, że ich zostawiła”

Niania twierdzi, że miłosne interakcje pary trwały do końca grudnia, mimo, że Wilde miała zostawić Sudeikisa dla Styles’a już 8. listopada. Koniec łóżkowych interakcji miał się zakończyć dopiero po tym, jak aktorka została sfotografowana z 28-letnim gwiazdorem na weselu w styczniu następnego roku.

Kiedy zobaczyłam Olivię trzymającą się za ręce jako parę z Harrym w wiadomościach, byłam zszokowana, ponieważ zaledwie miesiąc wcześniej, kiedy byliśmy w LA, wysyłała Jasonowi wiadomości, że go kocha, wyznała niania, twierdząc, że aktor pokazał jej SMS’y i pozwolił odsłuchać wiadomości głosowe i pocztę głosową.

Jason Sudeikis, Olivia Wilde i Harry Styles

Wtedy Jason powiedział: Była tutaj [w domu] i była naga w basenie, a potem spała ze mną nago w łóżku […] Wysyłała mu wiadomości głosowe, że jest dla niej wszystkim, dodaje niania.

Olivia Wilde jest podobno, „niezłą mącicielką”

Niania powiedziała, że ​​​​przez długi czas Olivia Wilde zwodziła Sudeikisa, wysyłając mu mieszanie komunikaty. Wyznając mu miłość, a jednocześnie budując związek z Harrym Stylesem. Niania dodała również, że aktorka i reżyserka oddała własnego psa – labradora Gordona, by mieć więcej czasu na nowy romans.

Ona buduje się na sławie Harry’ego Stylesa, karmi się nią, bo za wszelką cenę chce być na czasie.