Ach te nianie! Już teraz – była opiekunka (której nazwiska nie ujawniono w wywiadzie), dwójki dzieci Jasona Sudeikisa (47 l.) i Olivii Wilde (38 l.), stwierdziła w wywiadzie, że Sudeikis był zaskoczony i „złamany” z powodu nowego związku Wilde. Niania wyznała, że „dużo płakał” po tym, jak dowiedział się o romansie z Harrym Styles’em.

Jason Sudeikis przerywa milczenie w sprawie rozstania z Wilde

W poniedziałek rano 9 listopada, kiedy wróciłam wolnego weekendu do pracy, [Jason] dużo płakał, płakał i płakał. W ogóle nie wiedziałam, co się stało […] Kiedy przygotowywałam dzieci do szkoły, Jason wszedł na górę i pił kawę. Płakał ciągle powtarzając >Opuściła nas. Zostawiła nas!<

Do tego niania zeznała anonimowo, że pewnego razu Jason Sudeikis, „wyszedł na zewnątrz i położył się pod swoim samochodem, żeby nie odjeżdżała [Wilde]”.

Niania mówi prawdę?

Według niani Sudeikis był zdenerwowany, gdy zobaczyła, jak Wilde przygotowuje sałatkę, rzekomo dla Stylesa, ze swoim „specjalnym sosem” w ich wspólnej rodzinnej kuchni.

Kiedy Olivia Wilde wyjdzie za mąż?

Podczas gdy Olivia Wilde twierdzi, że jej związek z Sudeikisem „skończył się na długo przed poznaniem Harry’ego”, niania stwierdziła, że ​​Sudeikis odkrył szczegóły związku Wilde ze Stylesem na zegarku Apple Watch, który zostawiła. Następnie zabronił w domu puszczania muzyki Stylesa.

Wilde i Sudeikis zaczęli spotykać się w 2011 roku i byli zaręczeni przez kilka lat, zanim w listopadzie 2020 roku wyszła na światło dzienne informacje, że para rozstała się.

Fot. GUGLIELMO MANGIAPANE / Reuters / Forum

Olivia Wilde Fot. MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Olivia Wilde i Jason Sudeikis Backgrid USA / Forum