Wszystko, co robi Kanye West (42 l.) jest zawsze duże i przesadzone. Tak więc, gdy chodziło o słynne Carpool karaoke Jamesa Cordena, Kanye nie mógł zgodzić się na nagrywanie materiały w zwyczajnym samochodzie. Raper postanowił pójść o krok dalej i zaproponować bardziej wyszukany środek transportu. Sprawdźcie, o co możne chodzić!

Kanye West prosił, by jego ludzie nie uprawiali seksu przedmałżeńskiego

Kanye West zaprosił Jamesa Cordena do prywatnego samolotu

Kanye West od kiedy przeszedł załamanie nerwowe i był z tego powodu hospitalizowany bardzo się zmienił. Jak sam twierdzi, odnalazł Boga w swoim życiu i chce głosić jego słowo. Kanye postanowił założyć własny kościół, gdzie poprzez muzykę łączy ludzi. Wygląda na to, że szybko odniósł sukces, gdyż na jego nabożeństwa przyjeżdżają największe gwiazdy z show-biznesu jak np. Brad Pitt. 

Raper zabrał Jamesa Cordena na pokład wielkiego, prywatnego samolotu. 42-latek właśnie wypuścił swój nowy album Jesus Is King – który utrzymany jest w klimacie chrześcijańskiej muzyki obrzędowej (sakralnej). Najwyraźniej samochód jest zbyt ograniczonym środkiem transportu dla takiej gwiazdy jak West. 

Kanye West w najnowszym Airpool karaoke

Odcinek został nagrany na pokładzie odrzutowca 737 zamiast zwykłego SUV-a jak do tej pory, w którym wielkie gwiazdy sceny muzycznej dołączają do Jamesa. Założeniem było, że lot Jamesa do LA został odwołany, więc zadzwonił do Kanye i poprosił o podwózkę. Okazało się, że wszyscy pasażerowie w samolocie byli członkami chóru gospel, który wykonał wiele inspirujących piosenek. 

Pomysł nie przypadł do gustu wielu fanom show, którzy uważali, że latanie tak dużym samolotem tylko po to, by nagrać materiał do telewizji jest szkodliwe dla planety. Posypały się setki negatywnych komentarzy. 

Planeta umiera, osoby niepełnosprawne zostały dosłownie oczernione za to, że muszą używać plastikowych słomek, ale Kanye West i James Corden mogą latać prywatnym odrzutowcem tylko by nagrać materiał do telewizji – napisał jeden z komentujących

Rozmawiamy o zmianach klimatu i skutkach cieplarnianych itp. Zastanawiam się, dlaczego… – skwitował kolejny internauta

Kanye chciał dobrze, a wyszło jak zawsze.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kim Kardashian zabrała Kanye Westa na zakupy: w TYCH SPODNIACH ledwie chodziła (ZDJĘCIA)

Kanye West nie ma szacunku dla innych? Przekonał sie o tym James Corden!

Kanye West podarował Kim Kardashian prezent warty MILION dolarów, nie tego się spodziewaliśmy

Kanye West

Screen z Instagrama rapera. źródło: Instagram/kanyew.est

Kanye West

Fot.FORUM

Kanye West

Fot.FORUM