Ola Żuraw zdobyła popularność i rozgłos dzięki udziałowi w 4. edycji „Top Model” w 2014 roku. Choć ostatecznie nie zrobiła kariery w modelingu, udział w programie otworzył jej drzwi do kariery YouTuberki i influencerki na Instagramie. Na swoim Instagramie zamieszcza liczne zdjęcia z życia codziennego, a na YouTubie regularnie wrzuca filmiki na temat mody, rodzicielstwa, związków czy samoakceptacji. W 2018 roku na świat przyszła jej córka Apolonia, a w 2022 roku przyjęła oświadczyny swojego partnera i wzięła z nim ślub.

Ola Żuraw o stracie ciąży: „Wiele osób nie zrozumie tego, że płaczę za ciążą, która miała siedem tygodni”

W grudniu 2022 roku tuż przed świętami Bożego Narodzenia, influencerka podzieliła się z obserwatorami smutną nowiną – okazało się, że straciła ciążę. Opublikowała wówczas sklejkę nagrań z okresu, gdy dowiedziała się o ciąży oraz z dokumentacją ze szpitala, gdy w rozpoznaniu wpisano „ciąża pozamaciczna”. Pomimo tego, że jej ciąża i płód miały zaledwie siedem tygodni, Ola bardzo przeżyła stratę dziecka i długo nie mogła dojść do siebie. Zniknęła również na jakiś czas z mediów społecznościowych.

Teraz Ola znów spodziewa się dziecka, a radosną nowinę ogłosiła w lipcu 2023 roku, gdy na Instagramie opublikowała nagranie z partnerem, który całuje i przytula jej duży ciążowy brzuszek i napisała:

Chcemy wam o kimś powiedzieć.

Ola Żuraw jakiś czas temu straciła ciążę. Teraz podzieliła się radosną nowiną! (WIDEO)

Ola Żuraw spodziewa się dziecka. Urządziła „gender reveal” i zdradziła płeć

Teraz Ola śladem innych celebrytek i influencerek, zorganizowała imprezę „gender reveal”, na której goście mieli okazję dowiedzieć się jakiej płci będzie dziecko Oli i Kacper. Na przyjęciu nie zabrakło pysznego tortu i pięknych dekoracji. Ola z tej okazji ubrała się w krótką, białą sukienkę i sandałki na obcasie, a jej mąż w kremowe spodnie i niebieską koszulę. Część internautów zażartowała, że przyszły tata miał przeczucie, co do płci dziecka, ponieważ już chwilę później na nagraniu za nim pojawił się niebieski dym zwiastujący, że do rodziny dołączy synek:

  • Tatuś chyba miał przeczucie – widać po koszuli️. Gratulacje!
  • Ale się chłop ucieszył że pierwszy syn
  • Jakoś od początku czułam, że będzie chłopiec ❤️
  • Apolonia będzie miała brata
  • To było pewne ze chłopczyk bo wyglądasz kwitnąco!
  • Cudownie! Będzie mały Kacpi, a Polcia będzie mieć braciszka

W komentarzach posypała się prawdziwa lawina gratulacji, do której dołączamy!

Ola Żuraw drży o zdrowie dziecka. Zdradza, jak się dowiedziała o ciąży

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

IG: aleksandrazuraw

pasekkozak