45-letni Jason Sudeikis, była gwiazda programu „Saturday Night Live”, właśnie wrócił do Nowego Jorku po miesiącach spędzonych w Londynie. Kręcił tam 2. sezon swojego show Apple+ „Ted Lasso”. Aktualnie aktor powrócił na Brooklyn, do domu, który dzielił z 37-letnią Olivią Wilde i ich dziećmi.

To już pewne, że Harry Styles i Olivia Wilde są razem . „Nie ukrywają swojego związku”

Para kupiła pokaźną nieruchomość za 6,5 miliona dolarów w listopadzie 2014 roku. Jason Sudeikis opiekuje się ich dziećmi, 7-letnim synem Otisem i 4-letnią córką Daisy, podczas gdy Olivia Wilde spędza gorące dni (i za pewne noce) we Włoszech na jachcie w towarzystwie bożyszcza nastolatek Harrego Styles’a. Czyżby role się zamieniły? Świat idzie do przodu! Zazwyczaj ten obrazek wyglądałby tak: ONA opiekuje się dziećmi faceta, który zostawił ją dla młodszej.

„[Jason Sudeikis] Nigdy nie będzie zachwycony widokiem swojej byłej narzeczonej i matki jego dzieci owiniętej wokół innego mężczyzny i to takiego, ale stara się zachować w tym wszystkim twarz – dla swoich dzieci”, wyznała osoba będąca blisko byłej pary.

 

37-letnia Olivia Wilde, którą znamy przede wszystkim z serialu „Dr House” i 27-letni gwiazdor sceny muzycznej Harry Styles, przebywają we Włoszech, a dokładnie w Monte Argentario w Toskanii. Wcześniej zakochana para widziana była w Porto Ercole.

Olivia Wilde rozstała się z partnerem po 9 latach!

Olivia Wilde i Jason Sudeikis zakończyli swój ponad 7-letni związek w październiku zeszłego roku. Olivia zaś od pół roku spotyka się z muzykiem Harrym Stylesem. Internet uważa, że jest to najbardziej zaskakujący związek ostatnich lat. Nikt wcześniej nie połączyłby tej dwójki w romantyczną relację. Ale stało się! A my kibicujemy nieoczywistym rozwiązaniom i zaskakującym romansom.

 

Oliva Wilde i Jason Sudeikis fot. The Mega Agency / Forum

Harry Styles i Olivia Wilde fot. Backgrid USA / Forum

Harry Styles patrzy na Olivię Wilde

Harry Styles i Olivia Wilde/fot. Backgrid USA/Forum