Angelina Jolie kilka dni temu była widziana w domu byłego męża, Jonny’ego Lee Milera, z którym wzięła ślub w 1996 roku, a trzy lata później byli już po rozwodzie.

Angelina Jolie i Jonny Lee Miler

Angelina Jolie odwiedziła byłego męża z butelką wina. Żałuje, że się z nim rozwiodła?

Została sfotografowana, gdy odwiedzała Jonny’ego z butelką wina w ręce. Miała przebywać w jego domu na Brooklynie przez około trzy godziny. Zdjęcia zobaczycie tu.

Angelina Jolie drugi raz spotkała się ze swoim byłym mężem. Na dostatek była z 17-letnim synem Paxem. „The Sun” dowiedział się, że Jonny poznał też 12-letniego Knoxa.

Pierwszego wieczoru Angelina zabrała ze sobą tylko Knoxa i dobrze się ze sobą dogadywali. Knox to słodki dzieciak i zdaje sobie sprawę, że właśnie dlatego przedstawiła mu jako pierwszego. Następnego dnia wzięła Paxa, który był ciekawy  Jonny’ego – zdradza źródło.

Angelina Jolie w sądzie z Bradem Pittem! Batalia trwała pięć lat

Dodaje, że krótko siedzieli w mieszkaniu Jonny’ego, ale aktorka jest szczęśliwa, że się polubili, ponieważ Pax narzeka, że niedługo przeprowadzą się do Nowego Jorku.

Cieszy się, że będzie miała wokół siebie kogoś, komu ufa, poprosi o poradę i po prostu z kimś porozmawia – mówi źródło.

Angelina Jolie na zakupach z 12-letnią córką Vivienne. Aktorka jest monotematyczna, jeśli chodzi o styl ubierania (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller fot. Entertainment Pictures / Forum

Angelina Jolie Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum