Angelina Jolie (46 l.) wciąż walczy w sądzie z Bradem Pittem (57 l.), z którym ma szóstkę dzieci. Tymczasem była widziana, gdy odwiedzała innego byłego męża, Jonny’ego Lee Milera. Wzięli ślub w 1996, a trzy lata później byli już po rozwodzie.

Angelina Jolie w sądzie z Bradem Pittem! Batalia trwała pięć lat

Angelina Jolie odwiedziła byłego męża

Chociaż od rozstania z Bradem, o życiu prywatnym Angeliny krążyły niestworzone historie, oficjalnie nie było wiadomo, czy z kimś się związała. Ostatnio została sfotografowana, gdy odwiedzała Jonny’ego z butelką wina w ręce. Miała przebywać w jego domu na Brooklynie przez około trzy godziny. Zdjęcia zobaczycie tu.

Nie wiemy, dlaczego Angelina pojechała do rezydencji Jonny’ego, ale wizyta miała miejsce pięć dni po tym, jak odwiedziła Nowy Jork z dziećmi, aby świętować swoje urodziny.

Angelina Jolie chce ujawnić DOWODY na to, że Brad Pitt stosował przemoc domową

Jolie i Miller poznali się w 1995 roku na planie filmu „Hakerzy”. Aktorka dobrze się wypowiadała na jego temat. Rozstanie tłumaczyła młodym wiekiem, a w jednym z wywiadów wyznała nawet, że było najgłupszą rzeczą jaką zrobiła.

Angelina Jolie na zakupach z 12-letnią córką Vivienne. Aktorka jest monotematyczna, jeśli chodzi o styl ubierania (ZDJĘCIA)

Coś jest na rzeczy?

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller

Angelina Jolie i Jonny Lee Miller fot. Entertainment Pictures / Forum

Jonny Lee Miller fot. Zuma Press / Forum

Angelina Jolie na zakupach

Angelina Jolie na zakupach fot. The Mega Agency / Forum