Angelina Jolie w piątek została dostrzeżona przez paparazzi na lotnisku Okęcie w Warszawie. Wychodziła ze strefy VIP do samochodu w czarnym płaszczu i maseczce ochronnej na twarzy – zdjęcia ukazały się na łamach „Faktu”. Na początku nikt nie wiedział, jaki jest cel podróży hollywoodzkiej gwiazdy.

OMG! Angelina Jolie przyleciała do Polski

Angelina Jolie odwiedziła Lwów

Dziś jednak okazało się, że Angelina Jolie postanowiła odwiedzić zaatakowaną przez Rosję, Ukrainę. W sobotę pojawiła się w kawiarni we Lwowie. Natychmiast zwróciła na siebie uwagę, jeden ze świadków nagrał aktorkę i opublikował film na Facebooku. Angelina na nagraniu z uśmiechem na twarzy rozdaje autografy.

Angelina Jolie działa, by FBI na nowo otworzyło sprawę Brada Pitta: „Chce by cierpiał”

Angelina Jolie podobno spotka się także z prezydentem Zełenskim albo jego żoną Ołeną. Warto podkreślić, że aktorka jest ambasadorką Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców, a na początku wojny zapewniała, że nie zostawi potrzebujących.

Jolie nie jest pierwszym amerykańskim celebrytą, która wylądowała na Ukrainie podczas konfliktu z Rosją. Amerykański aktor Sean Penn poleciał do Kijowa tuż na początku wojny nagrywać film dokumentalny VICE.

Angelina Jolie: Nie tylko Ukraina potrzebuje spokoju