Julia Roberts zawsze wygląda elegancko i odpowiednio na czerwonym dywanie, ale lubi od czasu do czasu lubi się zabawić  tym, co nosi. Jej najnowszy strój okazał się żartobliwym hołdem złożonym jej bliskiemu przyjacielowi, George’owi Clooneyowi.

Julia Roberts składa osobliwy hołd Georgowi Clooney’owi

Aktorka była jednym z gości w miniony weekend na prestiżowym wydarzeniu Kennedy Center Honors w Białym Domu, a widzowie musieli przecierać oczy ze zdumienia, kiedy się na nim pojawiła. Roberts zaprezentowała się na czerwonym dywanie w szytej na miarę sukni, na której widniały zdjęcia George’a Clooneya z całego jego życia i kariery, każde otoczone złotą ramką.

George Clooney o zaręczynach z Amal, „To była katastrofa”

Przezabawny, przyciągający wzrok design został specjalnie zaprojektowany dla Roberts przez dyrektora kreatywnego Moschino, Jeremy’ego Scotta. Julia połączyła suknię z krótkim żakietem i błyszczącą biżuterią Chopard.

Julia Roberts nie może oderwać… ust od swojego męża

Jej stylistka, Elizabeth Stewart, podzieliła się zakulisowym zdjęciem sukni, odsłaniając wizerunek Clooneya pokrywający całą suknię. Zaskakujący hołd nie był przypadkowy. Julia Roberts i George Clooney przyjaźnią się ze sobą od przeszło 20 lat, zagrali ze sobą także w wielu filmach, m.in. Ocean Eleven, czy Bilet do raju.

Clooney był jednym z pięciu uhonorowanych tego wieczoru. Pojawił się na gali w towarzystwie swojej żony, Amal Clooney.

 

Cast members Julia Roberts and George Clooney attend a premiere for the film „Ticket to Paradise” in Los Angeles, California, U.S., October 17, 2022.,Image: 731385598, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Cast member Julia Roberts attends a premiere for the film „Ticket to Paradise” in Los Angeles, California, U.S., October 17, 2022.,Image: 731398944, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum