Kourtney Kardashian (41 l.) przez długi czas była singielką. Na początku tego roku zaiskrzyło między nią a jej wieloletnim przyjacielem, Travisem Barkerem (45 l.), perkusistą Blink-182. Pojawiły się nawet plotki, że planują ślub!

Kourtney Kardashian POTWIERDZIŁA związek z Travisem Barkerem. Dodała romantyczne zdjęcie

Kourtney Kardashian i Travis Barker wezmą ślub?

Kourtney Kardashian przez wiele lat była związana ze Scottem Disickiem (37 l.), z którym ma trójkę dzieci: Reigna, Penelope i Masona. Niestety, mężczyzna od początku miał problemy z wiernością. Kilka lat temu definitywnie zakończyła związek z nim i spotykała się z modelem Younesem Bendjimą, jednak im również nie wyszło.

Przy nowym mężczyźnie Kourtney wyraźnie rozkwita. Travis ma dwójkę dzieci: Alabamę i Landona. W wywiadzie wypowiadał się bardzo ciepło o nowej partnerce. Został zapytany o to, czy woli umawiać się z kobietami mającymi dzieci czy tymi bez zobowiązań.

Do tej pory robiłem jedno i drugie. Umawiałem się z dziewczynami, które nie mają dzieci i wydaje mi się to trochę trudne, ponieważ myślę, że mają kłopoty ze zrozumieniem: „Dlaczego nie chcesz chodzić na kolację każdego wieczoru?” „Dlaczego nie chcesz mnie widzieć każdego wieczoru? ”. Teraz spędzam czas z kobietą, która jest wspaniałą mamą, która jest wspaniałą przyjaciółką i nie muszę się martwić o żadną z tych rzeczy.To jest po prostu naturalne.

Scott Disick w rozmowie z Kourtney ujawnia POWODY rozstania z Sofią Richie. To o to chodziło

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce

Kourtney Kardashian i Travis Barker na randce fot. Backgrid USA / Forum

Niedawno pojawiła się plotka, że mimo krótkiego stażu, para myśli o ślubie. Informator „Life&Style” zdradza jednak, że nigdzie im się nie spieszy.

Ale ona nigdy nie wyszła za mąż… więc kto wie? W tej chwili jest po prostu szczęśliwa i nie ma żadnej presji. (…) To najbardziej normalny związek, w jakim kiedykolwiek była. Nie ma zazdrości ani niewłaściwych zachowań. Kourtney i Travis są niezależni i mają własne sprawy.

Kourtney Kardashian podczas ślubu z Younesem wyglądała OBŁĘDNIE

Myślicie, że w przyszłości zobaczymy Kourtney w sukni ślubnej?

Kourtney Kardashian i Travis Barker są parą

Kourtney Kardashian i Travis Barker są parą fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kourtney Kardashian obejmuje Travisa Barkera

Kourtney Kardashian obejmuje Travisa Barkera fot. / The Mega Agency / Forum

Kourtney Kardashian z dziećmi i Travisem Barkerem

Kourtney Kardashian z dziećmi i Travisem Barkerem fot. Backgrid USA / Forum