Podczas czwartkowego odcinka reality show  „The Kardashians” fani mogli zobaczyć moment, w którym 46-letni Travis Barker zadzwonił do 66-letniej Kris Jenner, prosząc o zgodę na poślubienie jej 43-letniej córki.

Zobacz zdjęcia Kourtney i Travisa ze ślubu w Las Vegas

Travis Barker poszedł na grób Roberta Kardashiana

Kris Jenner ujawniła, że Travis Barker zrobił wszystko, aby poprosić również zmarłego ojca Kourtney – Roberta Kardashiana Sr., o jego błogosławieństwo:

Poprosił ją o rękę, a ja dosłownie chcę teraz płakać […] To było takie słodkie i tak delikatne. A potem powiedział, że poszedł na grób taty i poprosił go [o pozwolenie], a ja po prostu sie popłakałam […] Wszystko jest takie piękne, chciałabym tylko, żeby wasz tata był tutaj, żeby to zobaczyć. Nie mogę uwierzyć, że to pierwszy raz, kiedy [Kourtney] wychodzi za mąż – wyznała Kris Jenner.

Pierwszy ślub Kourtney Kardashian

Robert senior zmarł w wieku 59 lat 30 września 2003 roku, mniej niż 8 tygodni po zdiagnozowaniu raka przełyku. Oprócz Kim i Kourtney, znany hollywoodzki prawnik był ponadto ojcem Khloé Kardashian i syna Roba Kardashiana Juniora.

Kourtney i Travis planują wspólnie dziecko

W odcinku dyskutowany był również związek Kourtney ze Scottem Disickiem, z którym nigdy nie wzięła ślubu. Była para wspólnie wychowuje dzieci.

Fot. Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum