Kourtney Kardashian i Travis Barker wracają tam, gdzie wszystko się zaczęło. Dziewięć miesięcy po zaręczynach na plaży w Montecito w Kalifornii, para odwiedziła w to samo miejsce. Przytulasów i buziaczków nie było końca!

Kourtney Kardashian i Travis Barker na plaży w Montecito

Na zdjęciach z 24 lipca para może zobaczyć, jak tarza się po piasku i całuje. Ubrana w ciężkie buty i jedwabną sukienkę Kourtney przygniotła swojego męża, by dać mu całą serię buziaków.

Kourtney Kardashian tłumaczy się. Wcale nie opuściła Travisa w szpitalu?

Następnego dnia 43-letnia Kourtney udostępniła na Instagramie serię fotek z napisem „Pewnego weekendu” z ich romantycznego dnia na plaży. Zdjęcia obejmowały wspaniały widok na ocean z balkonu, łóżko pokryte różami i parę trzymających się za ręce podczas spaceru o zachodzie słońca.

Kourtney Kardashian: „Lekarz kazał mi pić nasienie Travisa 4 razy w tygodniu”

„Właśnie wrócili z Nowego Jorku i zdecydowali się na jednodniową wycieczkę do Montecito.(…) – powiedział informator serwisu E!News. Wtajemniczony dodał, że Barker prawdopodobnie wybrał popularną lokalizację, ponieważ „to jedno z ich ulubionych miejsc i mają tam wiele wspomnień”.

Kourtney Kardashian opublikowała OFICJALNE fotki ze ślubu

Po serii ślubów i chwilowych problemów zdrowotnych Travisa para wciąż pozostaje nierozłączna i spędza ze sobą każdą możliwą chwilę.

PREMIUM EXCLUSIVE: Kourtney Kardashian & Travis Barker  Credit line: @CelebCandidly / MEGA / The Mega Agency / Forum

PREMIUM EXCLUSIVE: Kourtney Kardashian & Travis Barker , Credit line: @CelebCandidly / MEGA / The Mega Agency / Forum

PREMIUM EXCLUSIVE: Kourtney Kardashian & Travis BarkerCredit line: @CelebCandidly / MEGA / The Mega Agency / Forum

PREMIUM EXCLUSIVE:  Credit line: @CelebCandidly / MEGA / The Mega Agency / Forum