Travis Barker (46 l.) został przewieziony do szpitala karetką we wtorek po południu (czasu kalifornijskiego) z żoną Kourtney Kardashian u boku. Perkusista zespołu Blink-182 został sfotografowany leżąc na noszach przed Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles w Kalifornii, a 43-letnia żona podążała za nim.

Kourtney Kardashian, „Lekarz kazał mi pić nasienie Travisa 4 razy w tygodniu”

Travis Barker w szpitalu

Muzyk był widziany, jak wywożono go z karetki na noszach. Na zdjęciach widać, że trzyma prawą rękę w górze. Z kolei Kardashian uchwycono jedynie z tyłu: była ubrana na czarno i miała na głowie kaptur. Parze towarzyszyła ochrona.

Travis Barker hospitalizowany

Kilka minut po tym, jak wiadomości trafiły na pierwsze strony gazet, 16-letnia córka Barkera, Alabama, opublikowała na swoim Instagramie Story: „Proszę, wyślij swoje modlitwy ”. Natomiast sam Barker miał napisać na swoim Twitterze, „Boże ocal mnie”.

Caitlyn Jenner w szoku, że nie została zaproszona na ślub pasierbicy

Jak podaje TMZ, nowożeńcy po raz pierwszy pojawili się w szpitalu West Hills we wtorek rano z powodu jakiegoś problemu zdrowotnego, którego doświadczał Barker. TMZ poinformowało również, że ​​personel medyczny w West Hills uznał, że muzyk potrzebuje dodatkowej opieki, więc został przewieziony do słynnego szpitala Cedars-Sinai w Los Angeles.

Kourtney Kardashian Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kourtney Kardashian Fot.: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. Enrico Di Virgilio / VERONESI / BACKGRID / Backgrid UK / Forum