Shanna Moakler (48 l.) znów krytykuje związek swojego byłego Travisa Barkera z Kourtney Kardashian, nazywając ich romans „absolutnie obrzydliwym” i „Kure**** dziwnym”.

Travis Barker pokazał swój palec w czasie operacji [drastyczne zdjęcia]

Po prostu myślę, że to wszystko jest kure**** dziwne […] Naprawdę nie mam nic pozytywnego do powiedzenia na ten temat. Nie dlatego, że jestem zgorzkniała i zdecydowanie nie jestem zazdrosna […] Życzę im wszystkiego, co najlepsze, i dopóki są dobrzy dla moich dzieci, to wszystko, na czym mi zależy. Ale myślę, że cała ta sprawa jest naprawdę dziwna, wyznała była miss USA i modelka Playboy’a.

Chociaż Moakler, która ma suna Landona (19 l.) i córkę Alabamę (17 l.) z perkusistą Blink-182 krytycznie skomentowała nawet to, że wg niej Kourtney Kardashian częściej w sieci pokazuje jej dzieci, niż swoje własne.

Shanna Moakler atakuje Barkera i Kardashian

Już nawet nie znam Travisa Barkera […] Mamy tylko naszego 17-latka, który w tym roku skończy 18 lat, a potem nasza praca tutaj się skończy i nigdy więcej nie będziemy musieli się widywać ani rozmawiać [z Travisem Barkerem]. I czekam na ten dzień, dodała Shanna Moakler.

Kourtney Kardashian przyznaje, że Travis Barker ma obsesję na punkcie jej stóp

Jak widać Kourtney Kardashian i Travis Barker nie robią sobie zbyt wiele z krytyki jego eks i dalej pokazują jak silna jest ich relacja. Kourtney Kardashian mimo, że nie odpowiedziała oficjalnie na zarzuty byłej swojego ukochanego, opublikowała w sieci „odezwę”.

Ostatnio tyle krytyki, nienawiści i negatywności […] róbmy lepiej, jeśli nie dla świata, dla siebie, dla swoich dzieci, dla swoich przyjaciół i rodziny. Obiecuję, że negatywne nastawienie i nienawiść nie sprawią, że poczujesz się szczęśliwszym, napisała na Instagramie Kourtney.