Kourtney Kardashian (43 l.) jest gotowa spróbować wszystkiego, dosłownie WSZYSTKIEGO, aby zajść w ciążę ze swoim świeżo upieczonym małżonkiem Travisem Barkerem.

Kourtney Kardashian i oficjalne zdjęcia ze ślubu

Kourtney Kardashian i Travis Barker starają się o dziecko

Podczas czwartkowego odcinka reality show „The Kardashians” Kourtney powiedziała swojemu ekspertowi od oczyszczania (ajurwedy), że ich lekarz od leczenia niepłodności polecił jej spożywać plemniki Barkera.

Powiedział nam, no cóż, powiedział mi, że rzeczą, która pomogłaby [mojej tarczycy] było picie jego nasienia 4 razy w tygodniu – powiedziała niezręcznie Kourtney, chichocząc. Kocham tego lekarza – dodał rozbawiony Barker, dodając, że ma plemniki „klasy A”.

Kourtney Kardashian zachodzi w ciążę

Para dokumentowała swoją podróż z płodnością przez cały nowy sezon, a nawet sfilmowała wizyty u lekarza w nowym reality show.

Kourtney Kardashian złamała pierścionek zaręczynowy

Para, która nie spodziewa się jeszcze swojego pierwszego dziecka, właśnie pobrała się w Portofino we Włoszech, ubrana całkowicie w Dolce & Gabbana. Podobnie, jak cała rodzina Kardashian-Jenner.

W kameralnej ceremonii wzięli udział bliscy przyjaciele i rodzina, z wyjątkiem Caitlyn Jenner, która nie została zaproszona na ślub, oraz Roba Kardashiana, który nie czuł się komfortowo.

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. MARIA ALEJANDRA CARDONA / Reuters / Forum

Kourtney Kardashian i Travis Barker Fot. Maciel / BACKGRID / Backgrid USA / Forum