Według nowego raportu Us Weekly babcia księcia Williama nie jest jedyną królową w jego życiu. Gazeta donosi, że książę Cambridge miał kiedyś „cyberne relacje” z królową popu, Britney Spears.

Książę William romansował z gwiazdami.

William i Britney podobno „próbowali się spotkać, gdy byli młodzi”, powiedział brytyjski biograf Christopher Andersen. „Być może były rozmowy telefoniczne, ale nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek udało im się spotkać w tym okresie”.

W 2002 roku piosenkarka „Toxic” potwierdziła, że ​​była w kontakcie z przyszłym królem Anglii. Ujawniła, że ​​„wymieniła trochę e-maile” z rodziną królewską.

Książę Harry do księcia Williama, „Kim ty do Chol*** jesteś!”

„Miał przyjechać i gdzieś mnie zobaczyć, ale to nie wyszło” – dodała Britney.

Britney nie była też jedyną amerykańską gwiazdą, z którą William podobno miał kontakt online w tamtych czasach. Andersen twierdzi również, że William był w kontakcie z Lauren Bush, wnuczką prezydenta George’a HW Busha i siostrzenicą byłego prezydenta George’a W. Busha. Andersen mówi, że William „miał podobne relacje cybernetyczne z Lauren”.

Książe Karol nie jest ojcem Harry’ego?! Księżna Sarah Ferguson wyznała PRAWDĘ!

 

William oczywiście poślubił Kate Middleton w 2011 roku po prawie dekadzie od randkowania.

„Miał swój wybór, gdy dorastał z kobietami do tej pory i zawsze była nadzieja, że ​​połączy się z kimś z innej zagranicznej rodziny szlacheckiej lub coś w tym stylu” – powiedział Andersen o Williamie.

Internauci są WŚCIEKLI na księcia Williama. Chodzi o Meghan

„Myślę, że to bardzo wymowne, że zarówno William, jak i książę Harry pobrali się z plebsem” – kontynuował. „To znaczy, Kate, jej mama była stewardesą, która dorastała w osiedlu komunalnym. Meghan Markle, oczywiście, ma korzenie w klasie robotniczej, jest Amerykanką, rozwiedzioną i dwurasową – wszystkie te rzeczy, których nigdy byś się nie spodziewał za milion lat. Ale myślę, że to są rzeczy, które pokochałaby księżna Diana – fakt, że wyszli poza strefę komfortu wszystkich”.

Jak się okazuje nie tylko Harry lubuje się w gwiazdach showbiznesu. Spodziewaliście się takich rewelacji?

Smutni księżna Kate i książę WIlliam

księżna Kate, książę William/fot. FORUM

Księżna Kate i książę William

Księżna Kate i książę William

książę William, księżna Kate/fot. Forum

Książę William i książę Harry

Książę William i książę Harry fot. PA Images / Forum

ksiezna-catherine-ksiaze-william-2

kate-middleton-ksiaze-william