Sandra Kubicka i Joanna Opozda miesiąc temu pokłóciły się o psa. Aktorka na swoim instastory wyżaliła się fanom, że dała modelce psa „Fortunę”, którego uratowała przed oprawcami, a ona po miesiącu go oddała innemu właścicielowi.

Sandra Kubicka i Joanna Opozda – konflikt

Opozda się zdenerwowała, gdyż Kubicka zapewniała, że będzie jej mówić, co się dzieje u „Fortuny”. Tymczasem Sandra nawet nie chciała podać numeru do nowego właściciela. Później ich konflikt trwał jeszcze przez tydzień, kiedy panie obrażały się na swoich social mediach.

Joannie Opoździe puściły nerwy! Jest wściekła na Sandrę Kubicką, bo wzięła od niej psa i oddała

Miesiąc później Kubicka i Opozda spotkały się na jednej imprezie – Różach Gali. Gwiazdy jeszcze się nie pogodziły i raczej do tego nie dojdzie. Panie omijały się szerokim łukiem i szybko opuściły galę.

Sandra przyszła ze swoim narzeczonym, Kaio Alves Goncalves. Jak widać, kryzys w ich związku zażegnany. Para wyglądała razem obłędnie. Modelka miała na sobie obcisłą, cekinową sukienkę z Madonna Atelier.

Sandra Kubicka schudła w Tańcu z gwiazdami – modelka porównała dwa zdjęcia. „Chudzielec” – pisze koleżanka

Joanna również postawiła na kreacje z Madonna Atelier. Miała na sobie podobną sukienkę do Kubickej – koronkowa z falbanami i rozcięciem na nodze.