Tuż po Bożym Narodzeniu Patryk Pniewski napisał na swoim Facebooku:

Nie wiem jak Was…. Ale przerastają mnie te swieta…. W rytm muzyki i słów „póki jest młodość w nas rozpierdalajmy hajs” uciekam z Polski i z Europy! WAKACJEEEEE (pisownia oryginalna) – po czym spakował walizkę i razem z Joanną Opozdą poleciał do Tel Avivu.

Piękny urlop nagle przerwały dramatyczne wydarzenia. Kilka godzin temu aktor podzielił się z fanami niepokojącymi informacjami:

Przed chwila doszło do zamachu terrorystycznego w Tel Avivie 20 metrów od naszego hotelu. Nic nam nie jest, wszystko ok, nie możemy wyjsc z hotelu. Uratował nas kac. Kondolencje dla rodzin ofiar…. Jestem w szoku….

Rzeczywiście – w centrum Tel Avivu doszło dziś do zamachu. Mężczyzna otworzył ogień z karabinu przed centrum handlowym. Zabił dwie osoby, dwie ranił.

Doslownie naprzeciwko mojego hotelu….. 15 metrow max – napisał wyraźnie poruszony Pniewski.

Joanna Opozda też nie kryła zdenerwowania:

Jak wiecie jestem z Patrykiem w Izraelu , mieszkamy w samym centrum Tel Awiwu, przed chwila obok naszego hotelu na naszej ulicy , w pubie był atak terrorystyczny, jestem w szoku, ciagle wyją syreny.. A mieliśmy wlasnie wyjsc cos zjeść …

W takich okolicznościach witamy 2016 Emotikon frown 7 osob postrzelonych … Wszyscy zapewniali nas ze Tel Awiw jest bezpieczny .. Darujcie sobie komentarze ze sami sie na to pisaliśmy.. W dzisiejszych czasach nigdzie nie jest bezpiecznie.. Bawisz sie na dyskotece w Paryżu i nagle ktoś wchodzi z bronią.. W dobie dzisiejszego terroryzmu mogło to sie wydarzyć takze w Polsce (pisownia oryginalna) – napisała aktorka na Facebooku.

Nie wiem jak Was…. Ale przerastają mnie te swieta…. W rytm muzyki i słów "póki jest młodość w nas rozpierdalajmy…

Posted by Patryk Pniewski on 27 grudnia 2015

TEL AVIV 󾁇 #paradise SNAPCHAT: pniewsky

Posted by Patryk Pniewski on 29 grudnia 2015

Przed chwila doszło do zamachu terrorystycznego w Tel Avivie 20 metrów od naszego hotelu. Nic nam nie jest, wszystko ok,…

Posted by Patryk Pniewski on 1 stycznia 2016

Jak wiecie jestem z Patrykiem w Izraelu , mieszkamy w samym centrum Tel Awiwu, przed chwila obok naszego hotelu na…

Posted by Joanna Opozda on 1 stycznia 2016

Opozda i Pniewski o włos od tragedii

Opozda i Pniewski o włos od tragedii

Opozda i Pniewski o włos od tragedii

Opozda i Pniewski o włos od tragedii

Opozda i Pniewski o włos od tragedii