Z powodu kwarantanny w domach zamykają się nie tylko „normalni” ludzie, ale też gwiazdy. Nikt nie chce ryzykować i woli bezpiecznie spędzać czas z rodziną. Angelina Jolie wraz ze swoimi dziećmi też starają się bez potrzeby nie opuszczać domu.

Posądzali ją o anoreksję, a tymczasem Angelina…

Dzieci Angeliny Jolie podczas kwarantanny

Jak wygląda kwarantanna w tak dużej rodzinie? Okazuje się, ze wszyscy spędzają czas w domu w Kalifornii, a do piątki rodzeństwa dołączył też 18-letni Maddox, który wrócił do domu po tym, jak uniwersytet Yonsei w Korei Południowej odwołał zajęcia na uczelni i prowadzi zajęcia online.

Nadrabiają zaległości szkolne, ćwiczą języki, grają na instrumentach, grają w gry planszowe i pomagają gotować obiady – informuje źródło E!News.

Ponoć nie jest to dla nich wielka nowość, bo są przyzwyczajeni do nauki i wykonywania pracy domowej w domu. Jednak nie samą nauką się zajmują. Oglądają filmy i po prostu spędzają ze sobą czas, bo ponoć bardzo to lubią. Informator E!News dodaje, że choć Pax, Zahara, Shilon, Vivienne i Knox są w domu z Angeliną, to ponoć nadal widują się ze swoim ojcem, Bradem Pittem.

ZOBACZ TEŻ:

Angelina Jolie nie jest wyjątkiem. Tak jak inni robi zapasy spożywcze (FOTO)

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

Angelina Jolie będzie miała swój program telewizyjny!

Angelina Jolie z dziećmi na ściance

Angelina Jolie z dziećmi/fot.

Angelina Jolie z dziećmi na ściance

Angelina Jolie z dziećmi/fot. Forum/Mega Agency

Angelina Jolie z dziećmi na ściance

Zahara, Angelina Jolie, Maddox/fot. Zuma Press/Forum

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi/fot.Forum/Backgrid UK