Angelina Jolie (44 l.) przede wszystkim myśli o zdrowiu dzieci i swoim. Aktorka została zauważona z 11-letnią córką Vivienne, gdy obie robiły zapasy spożywcze w jednym z supermarketów w Los Angeles. Nastroje jednak dopisały i obie promiennie się uśmiechały.

Angelina Jolie ujawniła, że jej córki miały poważne problemy zdrowotne. Co im dolegało?

Angelina Jolie z córką robią zakupy spożywcze

Angelina postanowiła na wszelki wypadek odpowiednio przygotować się do kwarantanny, która w USA może zostać zarządzona z powodu epidemii koronawirusa i wybrała się na zakupy spożywcze.

Początkowa panika sprawiła, że na sklepowych półkach brakowało niektórych towarów – a papier toaletowy, żel antybakteryjny czy maseczki do twarzy zyskały na wartości. ZOBACZ: Maseczki do twarzy teraz kosztują FORTUNĘ, ale ONI radzą sobie inaczej (FOTO)

Fanów interesuje, co jedzą ich idole. Swego czasu Kim Kardashian pokazała, co trzyma w spiżarce. Świadkowie, którzy widzieli Jolie z córką w sklepie Lassens Natural Foods & Vitamins mówią, że dziewczyny kupiły dużo ekologicznych warzyw i suplementy.

Angelina Jolie Vievienne Jolie-Pitt

Fot.Forum/X17

11-letnia Vivienne tego dnia miała na sobie błękitną kurtkę przeciwdeszczową, jasne dżinsy i espadryle. Blond włosy do ramion zostawiła rozpuszczone. Vivienne wyrasta na prawdziwą piękność. Ciekawe, czy pójdzie w ślady sławnych rodziców i zostanie aktorką?

Angelina Jolie uszczęśliwiła córkę Vivienne! Dziewczynka nie mogła powstrzymać uśmiechu (ZDJĘCIA)

Angelina Jolie Vievienne Jolie-Pitt

Fot.Forum/X17

Angelina postawiła na klasyczną elegancję i wybrała beżowy trencz, pod który ubrała białą sukienkę z koronami w stylu boho. Włosy spięła w koka a z dodatków Jolie postawiła na złote okulary przeciwsłoneczne, delikatne kolczyki i czarną torebkę od Dior’a z elementami złota.

Angelina Jolie Vievienne Jolie-Pitt

Fot.Forum/X17

Koronawirus początkowo pojawił się w Azji, skąd w szybkim tempie rozprzestrzenił się na inne części świata. Najstarszy syn Angeliny, 18-letni Maddox  obecnie studiuje na Uniwersytecie Yonsei w Korei Południowej. Niewiele wiadomo, czy zdecydował się na powrót do Stanów by być z rodziną. 

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelina Jolie będzie miała swój program telewizyjny!

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

Brad Pitt i Jennifer Aniston 18 lat temu i dziś! Jedna rzecz się nie zmieniła…