Meghan Markle i książę Harry wkrótce powitają swoje pierwsze dziecko na świecie. Księżna Sussexu jest w trzecim trymestrze ciąży i już w kwietniu świat zobaczy potomka pary. Mimo że małżeństwo wydaje się być szczęśliwie, w Internecie nie brakuje teorii spiskowych, które sugerują, że ciążą może być udawana, a pod brzuszkiem ciążowym kryje się… poduszka.

Kolejne fakty na temat konfliktu Meghan Markle i Kate Middleton wyszły na jaw

Pierwszy argumentem jest to, że Meghan gdy tylko pojawiają się fotoreporterzy, łapie się za brzuch ciążowy. Teoria spiskowa mówi o tym, że podtrzymuje w ten sposób ręką całą atrapę. W Internecie zawrzało, kiedy pojawiły się fotki paparazzi z Nowego Yorku, na których księżna wygląda na znacznie szczuplejszą i nie trzyma się już za brzuszek. Oficjalna prawda brzmi, że Meghan w ten sposób utrzymuje więź z dzieckiem, a dotykanie brzucha świadczy tylko o miłości księżnej do nienarodzonego jeszcze dziecka.

Mimo zaawansowanej ciąży Meghan podróżuje samolotem. Może być to niebezpieczne dla kobiet w ciąży z powodu ciśnienia, które czasami doprowadza do przedwczesnego porodu. Księżna nie obawiała się jednak lotu do Nowego Jorku. Razem z księciem Harrym planują również podróż w dalekie kraje, jak tylko księżna wróci ze Stanów. Czy to wystarczający dowód?

Wiele kobiet w ciąży odczuwa także senność i ospałość. Meghan wydaje się być wulkanem energii… Aktywność Meghan Markle zastanawia wiele osób – udziela się, wypełnia obowiązki królewskie. Nawet jej stopy nie wyglądają na opuchnięte i nadal chodzi w wysokich szpilkach.

Księżna Sussexu świetnie wygląda i ciąża jej służy. Nie przytyła, jej twarz wygląda promiennie, włosy lśnią, a cera błyszczy. Biust? Zauważyliście żeby się powiększył? Jedynie po dużym brzuszku można poznać, że spodziewa się dziecka.

Królowa SKRYTYKOWAŁA księżną Kate za to zachowanie

Oczywiście traktujemy teorię spiskową z przymrużeniem oka 😉

Meghan Markle, Duchess of Sussex, exits a hotel in the Manhattan borough of New York City