Rihanna (31 l.) jest w poważnym związku z miliarderem Hassanem Jameelem. Plotki o ciąży gwiazdy w dalszym ciągu nie przestają się pojawiać. Wygląda na to, że sama piosenkarka nie zamierza ich powstrzymać. RiRi zrobiła jednak coś, czym jednie dolała oliwy do ognia.

Rihanna pojawiła się na przyjęciu urodzinowym Drake’a. Czy to będzie kolejny, WIELKI powrót?

Oto dowód na to, że Rihanna spodziewa się dziecka?

Niedawno sama naczelna amerykańskiego VogueAnna Wintour, zapytała piosenkarkę, czy ta planuje dziecko ze swoim partnerem. Riri nie odpowiedziała wprost, ale najnowsze zdjęcia mogą świadczyć o tym, że jest w ciąży. Znamy już te triki celebrytów, na zakrywanie brzucha torebką. Rihanna zrobiła DOKŁADNIE TO SAMO! Mało tego podejrzliwie zerkała w stronę fotoreporterów. Widać, że nie podobało się jej to, że robią jej zdjęcia.

Rihanna wyglądała przepięknie w złotym kostiumie, gdy przybyła na obiad do jednej ze swoich ulubionych włoskich restauracji. Gwiazda postawiła na total look, nawet szpilki miała dobrane pod kolor. Jedynym elementem, który wyróżniał się kolorystycznie na tle złotego kostiumu była biała torebka luksusowej marki Hermes, którą zakrywała się tak, jakby miało od tego zależeć jej życia. Cały czas trzymała ją blisko ciała.

Widziano ją, jak wślizgiwała się przez kuchnię, przybywając do restauracji chwilę po tym, jak miejsce zostało zamknięte dla pozostałych gości. RiRi i grupa jej bliskich przyjaciół cieszyli się z wolnego wieczoru i mieli całą restauracją tylko dla siebie. Informator, który zauważył gwiazdę twierdzi, że piosenkarka bawiła się świetnie. Cały czas rozmawiała ze znajomymi i nie przestawała się śmiać. Wygląda na to, że wszyscy spędzili uroczy wieczór. Rihanna od kiedy jest w związku z Hassanem promienieje!

Myślicie, że pójdzie w ślady Kylie Jenner i do samego końca będzie ukrywać ciążę? A może to jedynie czysty przypadek, że nie chciała pokazywać swojego brzucha?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Rihanna planuje DZIECKO? Zobaczcie, jak zaregowała na pytanie Anny Wintour!

Seksowna Rihanna cała w skórze wychodzi z klubu. Gwiazda miała co świętować!

Rihanna zaatakowała Donalda Trumpa. Słowa piosenkarki wbijają w fotel

Rihanna

Fot.FORUM/Backgrid USA

Rihanna

Fot.FORUM/Backgrid USA

Rihanna

Fot.FORUM

Rihanna

Fot.FORUM