Kylie Jenner (22 l.) uczestniczyła w przyjęciu urodzinowym Drake’a (33 l.) które odbyło się 23 października. Osoby z otoczenia miliarderki twierdzą, że ją i rapera połączyło romantyczne uczucie. Spędzili ze sobą prawie cały wieczór. Kylie tego dnia wyglądała bardzo zalotnie i podobno nie mogła przestać flirtować z raperem! 

Kylie Jenner spotkała się z Travisem Scottem; rozmawiała ze Stormi na temat taty, z którym się rozstała

Kylie Jenner spotyka się z Drake’iem?

Kylie Jenner wróciła do randkowania po rozstaniu z Travisem Scottem! Potencjalny romans miał rozpocząć się 23 października, gdy Kylie uczestniczyła w 33. urodzinach Drake’a, które odbyły się w luksusowym klubie w Los Angeles. Chociaż Drake zna klan Kardashian-Jenner od lat, źródła na imprezie twierdzą, że tym razem oboje znaleźli się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Spędzili ze sobą większość imprezy a chemia między nimi była odczuwalna dla wszystkich obecnych. Travis Scott nie był obecny na imprezie swojego kolegi z branży, więc nie mógł być świadkiem rodzącego się romansu. 

Travis uważa Drake’a za dobrego przyjaciela. Uwielbia współpracę i występy z nim – twierdzi źródło. Raperzy połączyli siły przy kilku utworach, w tym„ Sicko Mode ”z albumu Astroworld Travisa 

Travis ufa, że ​​była to po prostu zabawna noc i nic więcej się nie wydarzyło, a ludzie po prostu przekraczają swoje oczekiwania co do tego potencjalnego związku – zakończyła osoba z bliskiego otoczenia Kylie i Travisa

Kylie Jenner nie wróci już do Travisa Scotta?

Choć Travis i Kylie nie potwierdzili, co było dokładnym powodem ich rozstania, źródła twierdzą, że para wymagała od życia czegoś innego: Travis chciał skupić się na prężnie rozwijającej karierze, tymczasem Kylie została w Los Angeles prowadząc swój biznes kosmetyczny i zajmując się wychowywaniem Stormi. Jenner miała nadzieję, że Travis skupi się na życiu rodzinnym, ale jego  kariera utrudniła mu to.

Na imprezie byłą również obecna ex rapera, Rihanna, jednak piosenkarka jest w poważnym związku z Hassanem Jameelem i nie w głowie jej powroty do byłego partnera. Drake znany jest z tego, że często wdaje się w romanse i gwiazdami. Spotykał się z Jennifer Lopez, Bellą Hadid a teraz padło na Kylie Jenner?

Myślicie, że z tego flirtu może wyniknąć poważny związek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Musicie zobaczyć nagranie Kylie Jenner, jak śpiewa dla córki Stormi. Miliarderka znowu ROZBIŁA Internet!

Wycieczka po biurze Kylie Jenner sprawi, że poczujesz się bardzo biednie (WIDEO)

Kylie Jenner i Travis Scott ROZSTALI SIĘ; oto ostateczny dowód

View this post on Instagram

Bbygirl

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Kylie Jenner

Fot.FORUM

Kylie Jenner Travis Scott

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Kylie Jenner,Travis Scott

Fot.FORUM/BACKGRID UK

Kylie Jenner Travis Scott

Fot.Forum/Mega Agency