Otylia Jędrzejczak (35 l.) udzieliła szczerego wywiadu tygodnikowi „Wysokie Obcasy„. Pływaczka wróciła pamięcią do bolesnego okresu i szczerze opowiedziała o tym, że przed laty doświadczyła traumatycznego przeżycia jakim jest poronienie. Jędrzejczak po raz pierwszy publicznie zdradziła, jak czuła w tamtym czasie.

Otylia Jędrzejczak pokazała brzuszek CIĄŻOWY. Jaki duży! Termin porodu już niebawem

Otylia Jędrzejczak szczerze opowiada o poronieniu

Otylia Jędrzejczak w show-biznesie zaistniała już jakiś czas temu. Pływaczka zniknęła z mediów by skupić się na nowej roli w życiu, jaką jest macierzyństwo dwójki dzieci. Jednak Otylia postanowiła powrócić z wielkim hukiem. Jędrzejczak aktualnie promuje własną autobiografię. Pływaczka postanowiła spisać wszystkie najważniejsze momenty w swoim życiu i karierze. Z powodu tej promocji Otylia powraca wspomnieniami do trudnych chwil w jej życiu.

Jędrzejczak nie uniknęła bolesnego tematu tragicznej śmierci brata, Szymona. W książce wspomina, jak ogromną traumą było dla niej zmierzenie się z hejtem i oskarżeniami o to, że zabiła brata. W swojej autobiografii Otylia opowiada również o poprzednich  związkach, a także o poronieniu.

Mój partner nie przyjechał do szpitala, gdy poroniłam. Tak, wprawdzie powiedziałam mu, że nie musi mnie odwiedzać, ale ja na jego miejscu i tak bez wahania spakowałabym się i przyjechała. Przeżycie poronienia ma ogromny wpływ na psychikę i może skończyć się depresją. Powrót do normalnego życia albo decyzja o kolejnej ciąży bywają naprawdę trudne. Boisz się i zastanawiasz, jak będzie tym razem. (…) Ja się z tym pogodziłam. Nie ukrywam, że miałam przeczucie, że tak miało być. Nosiłam martwy płód. Zdarza się raz na 10 tys. przypadków. Ale zastanawiam się czasem, kim by było i jaki miałoby charakter – powiedziała w wywiadzie pływaczka

Otylia dzisiaj jest pewną siebie i szczęśliwą kobietą. Swoją uwagę skupia na wychowywaniu dwójki dzieci. Jak sama podkreślała w wywiadzie, może liczyć na wsparcie kochającego partnera – Pawła Przybyły, który jest nauczycielem wychowania fizycznego. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci – córkę Marcelinę i syna, Grzegorza.

Autobiografia pływaczki „Otylia. Moja historia” w księgarniach ukaże się 27 listopada.

Zamierzacie przeczytać autobiografię Otylii Jędrzejczak?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Otylia Jędrzejczak jest w CIĄŻY! Pochwaliła się ciążowymi krągłościami

Otylia Jędrzejczak zdradziła kilka sekretów o swojej ciąży!

Pink była w ciąży i PORONIŁA; zdecydowała się na poruszające wyznanie