Księżniczka Charlotte obchodzi dzisiaj swoje 5. urodziny. Księżna Kate i książę William często z takiej okazji decydują się na publikację nowych zdjęć swoich dzieci. W tym roku pokazali kilka uroczych zdjęć córki, która pomagała w roznoszeniu posiłków dla potrzebujących. Internauci twierdzą, że jest podobna do królowej Elżbiety, gdy była dzieckiem.

OMG! George, Charlotte i Louis DZIĘKUJĄ za pomoc w walce z KORONAWIRUSEM (WIDEO)

Zdjęcia księżniczki Charlotte z okazji 5. urodzin

W sieci pojawiły się cztery nowe zdjęcia księżniczki Charlotte zrobione przez jej mamę, Kate. Dziewczynka pomagała w roznoszeniu posiłków dla seniorów, którzy zostają w domu ze względu na epidemię. Ubrana jest w piękną sukienkę w pepitkę, zdobioną falbankami przy ramionach.

Książę i księżna Cambridge z przyjemnością dzielą się czterema nowymi zdjęciami księżniczki Charlotte przed jutrzejszymi piątymi urodzinami. Zdjęcia zostały zrobione przez księżną, gdy rodzina pomagała spakować i dostarczyć paczki żywnościowe dla emerytów pozostających w izolacji w okolicy.

Księżniczka Charlotte pomaga roznosić posiłki (przesuń w prawo):

Koronawirus w szkole księcia Georga i księżniczki Charlotte? Co na to rodzina królewska?

Internauci w komentarzach nie mogą przestać zachwycać się księżniczką. Widzą podobieństwo do królowej Elżbiety, gdy była dzieckiem.

Też Wam ją przypomina?

Księżniczka Charlotte w drodze do szkoły

Księżniczka Charlotte w drodze do szkoły fot. Forum/Zuma Press

Księżniczka Charlotte i książę George podczas nabożeństwa

Księżniczka Charlotte i książę George podczas nabożeństwa fot. News Licensing / Forum