W minioną sobotę Hilary Duff (32 l.) wyszła za mąż – szczęśliwym wybrankiem jest partner aktorki, Matthew Coma. To drugie małżeństwo Hilary Duff – w latach 2010 – 2016 była związana z Mike’iem Comrie.

Marcelina Zawadzka zdradziła, jaka jest jej wymarzona SUKNIA ŚLUBNA

Pierwsze plotki o ślubie Duff pojawiły się w niedzielne popołudnie naszego czasu. Kilka godzin później Duff potwierdziła doniesienia mediów – zamieściła na swoim Instagramie zdjęcia ze ślubu i nagrania z przymiarki sukni ślubnej.

Cały film, na którym Hilary Duff mierzy kreację i ogląda sukienkę dla swojej małej córeczki, został przygotowany we współpracy z magazynem Vogue.

Suknia ślubna Hilary Duff

Aktorka w dniu swego ślubu postawiła na klasykę i prostotę. Minimalistyczna suknia ślubna od Jenny Packham miała długi tren i takie same rękawy. Suknia dodała sylwetce panny młodej lekkości i wysmukliła ją. Do kreacji Hilary dobrała opaskę na włosy od Jennifer Behr i szpilki od Jimmy’ego Choo.

Zakochani Nick Jonas i Priyanka Chopra świętują rocznicę ślubu na Instagramie

Na swoim Instagramie aktorka pochwaliła się też pięknym pierścionkiem, który dostała od męża. Na zdjęciach paparazzi zrobionych w niedzielę, widać wyraźnie ów pierścionek.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Hilary Duff wyszła za mąż – na Instagramie gwiazdy pojawiły się zdjęcia z ceremonii:

View this post on Instagram

This.

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on

Vogue opublikował też film z przymiarek sukni ślubnej zaprojektowanej przez Jenny Packham:

Fot. LALO-wago / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Fot. LALO-wago / BACKGRID / Backgrid USA / Forum