Paris Hilton (39 l.) dwa lata po zerwaniu zaręczyn jest gotowa na ujawnienie informacji, jak wyglądał jej związek z narzeczonym Chrisem Zylką (34 l.). Miliarderka opowiedziała o szokujących kulisach ich rozstania i jak przyznała, nie żałuje swojej decyzji.

Paris Hilton ZERWAŁA zaręczyny z Chrisem Zylką! Znamy szczegóły

Paris Hilton wyjaśnia, dlaczego zerwała zaręczyny z Chrisem Zylką

Paris Hilton i Chris Zylka poznali się w 2008 roku, w czasie oscarowej imprezy, jednak dopiero w 2015 roku zaczęli umawiać się na randki. Po jakimś czasie Zylka oświadczył się swojej wybrance w trakcie sylwestrowego wypadu ze znajomymi do Aspen. Paris w wywiadach wielokrotnie wyznawała, że aktor to ten jedyny, jednak relacja nie przerwała próby czasu.

Kiedy Kim Kardashian była asystentką Paris Hilton

Dziedziczka hotelarskiej fortuny wyjaśniła, że ​​cieszy się z tego, jaki obrót przybrały sprawy pomiędzy nimi. Hilton przyznała po czasie, że to nie zadziałało, ponieważ Chris nie był dla niej „odpowiedni”. Paris z tego też względu postanowiła zerwać zaręczyny.

To była najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam w moim życiu. Po prostu nie sądzę, że [on] był właściwą osobą, czuję się wyjątkowo i zasługuję na kogoś tak samo wyjątkowego. Po prostu nie czułam się dobrze. Pracowałam o wiele za ciężko, by komuś oddać swoje życie – powiedziała Paris podczas wywiadu dla Cosmopolitan

Paris Hilton Chris Zylka

Fot.Forum

Paris i Chris umawiali się przez dwa lata, jednak miliarderka zerwała zaręczyny w listopadzie 2018 r., Dziesięć miesięcy po tym, jak Chris oświadczył się Paris w Aspen. Aktor podarował jej pierścionek, który kosztował około 2 milionów dolarów.

Czy Paris oddała pierścionek za 2 miliony dolarów byłemu narzeczonemu? My WIEMY

Paris Hilton Chris Zylka

Fot.Forum

Paris i Chris pokasowali także wszystkie swoje wspólne zdjęcia na Instagramie. W wywiadzie miliarderka powiedziała, że ​​to wspaniałe uczucie „nie mieć kogoś, kto mnie kontroluje” – co może świadczyć o tym, że ich związek nie był tak kolorowy, jak przedstawiały go media.

Na Instagramie Paris można zauważyć, że miliarderka już z kimś się spotyka.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Plejada gwiazd świętuje Halloween u Paris Hilton. Brooklyn Beckham spotkał ex z nowym chłopakiem

Ivanka Trump niegdyś kopią Paris Hilton. Dzisiaj poważnym politykiem [Co działo się w show-biznesie 10 lat temu]

Paris Hilton pokazała zdjęcie z czasów młodości. Uwagę przykuwa dziwnych rozmiarów biust

Paris Hilton

Fot.Forum

Paris Hilton

Fot.Forum