40-letnia Paris Hilton wyszła za mąż za swojego narzeczonego 40-letniego Cartera Reuma,  z którym była w związku od 2019 roku.

Paris Hilton już po ślubie! Na weselu śmietanka towarzyska (ZDJĘCIA)

Wesele Paris Hilton

Wesele, które odbyło się w prywatnej rezydencji jej dziadka, zgromadziła spory tłum gwiazd. Wśród gości znalazła się m.in. Kim Kardashian, Paula Abdul czy Kyle Richards.

Po prostu od początku mieliśmy tę niesamowitą chemię […] Poszliśmy na pierwszą randkę i od tego czasu nie spędziliśmy osobno nocy. To niesamowite […] Myślę, że wcześniej nie byłam gotowa na dobry związek. Jeśli nie znasz siebie w pełni, nie możesz wpuścić kogoś innego do swojej bańki. Czuję się bardzo wdzięczna, że znalazłam idealnego partnera. Czuję się tak, jakby zawsze miało się wydarzyć. Czuję, że tak miało być – wyznała w wywiadzie dla magazynu People Paris Hilton.

Paris Hilton w tym bajecznym dniu miała na sobie bajeczną kreację króla ślubnych projektów Oscara de la Renty.

Paris Hilton i Carter Reum zaręczyli się w lutym 2021 roku. Cała podróż gwiazdy z planowaniem ślubu zostanie pokazana w serialu – reality show stacji Peacock – „Paris in Love”.

To tu Paris Hilton weźmie ślub! (ZDJĘCIA)

Para wydaje się być ekstremalnie zakochana i od początku swojej znajomości obchodzi huczne miesięcznice. Tego dnia dają sobie prezenty i spędzają czas tylko ze sobą w wyjątkowym miejscu lub bliskimi.

„Moja mama nigdy nie lubiła żadnego z moich chłopaków. Nigdy nie spotykałam również rodzin moich chłopaków, nigdy tak nie było. Z Carterem po miesiącu byłam w Michigan z całą jego rodziną i od tamtej pory jesteśmy jak rodzina”, wyznała Paris Hilton.

Trzymamy zatem kciuki za szczęśliwe lata małżeństwa!

Paris Hilton na kolacji z narzeczonym. Pokazała OGROMNY pierścionek zaręczynowy

Paris Hilton i Carter Reum Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum