Paris Jackson, córka Michaela Jacksona udzieliła wywiadu córce Willa Smitha – Willow. Obie znają się odkąd Willow miała 10 lat. Młode kobiety mają wiele wspólnego, obie uznają się za biseksualne, mają sławną rodzinę, karierę w mediach, w tym modeling i muzykę, a także „Zmagania z wizerunkiem ciała, zdrowiem psychicznym i seksualnością”. Nic więc dziwnego, że ich rozmowa była długo wyczekiwana przez media.

Na jaw wyszły szokujące informacje na temat próby samobójczej Paris Jackson

Podczas wywiadu padły słowa o doświadczaniu niepokoju społecznego, a Paris przyznała, że czasami doświadcza „halucynacji dźwiękowych” z powodu dorastania w świetle paparazzi – a kiedy słyszy coś w rodzaju szelestu worka na śmieci, wpada w panikę. „To tylko standardowy zespół stresu pourazowego”.

Kiedy Willow zauważyła, że Paris  ​​jest „bardzo paranoiczna” w kwestii dzielenia się informacjami z ludźmi, w tym z przyjaciółmi, Paris powiedziała, że ​​„każdy, kto wchodzi do mojego domu podpisuje NDA” (ang. non disclosure agreement, czyli porozumienie o zachowaniu poufności).

Paris Jackson pokazała OWŁOSIONE NOGI

Następnie Willow i Paris rozmawiały o samobójstwie i myślach samobójczych, a Willow stwierdziła, że ​​„obje tam byliśmy”. Paris była otwarta na temat wielu prób samobójczych w przeszłości. Teraz jednak jest „naprawdę wdzięczna” za to, że jest tam, gdzie jest, mówiąc „wszystko się polepszyło”. A kiedy Smith zapytała, jak zaczęła mentalnie docierać w lepsze miejsce, Jackson przyznała, że początki były „trudne”.

„Słyszałam te okropne historie o ludziach, którzy próbowali się [powiesić] i kończyli sparaliżowani i nadal żyją. Znając moje szczęście, tyle razy, ile próbowałem, prawdopodobnie skończyłbym w tym rodzaju sytuacji”.