Paris Jackson (23 l.) przyciągnęła uwagę mediów i fanów, gdy w minioną niedzielę wystąpiła we francuskiej stolicy podczas tygodnia mody. Wielobarwny sweter, ultra krótka spódniczka i ultra wysokie kozaki stworzyły jeden z najmodniejszych zestawów sezonu. Doskonały na zbliżające się wiosenne przesilenie. W szczególności w Polsce, w końcu za chwilę może też poprószyć śnieg.

Wszyscy w otoczeniu Paris podpisują umowę o milczeniu

Paris Jackson wygląd w tym genialnie

Córka Michaela Jacksona po raz kolejny pokazała swoje eklektyczne wyczucie stylu. Modny sweter Paris Jackson to projekt Givenchy z kolekcji wiosna-lato 2022. Jednak wśród polskich twórczyń wełnianych swetrów również znajdziecie prawdziwe perełki, za o wiele mniejsze pieniądze.

Paris rusza w trasę

Paris trafiła na pierwsze strony gazet po tym, gdy okazało się, że rusza w trasę koncertową… i to nie z byle kim z  AEG, tymi samymi promotorami koncertów, których jej rodzina pozwała (i przegrała) na 40 miliardów dolarów za śmierć swojego ojca, Michaela, kiedy zmarł z powodu przedawkowania w czerwcu 2009 roku.

Wow! Dorosłe dzieci Michaela Jacksona na premierze

Piosenkarka, która aktualnie przebywa w Paryżu na Paris Fashion Week, dała też koncert w stolicy Francji. Dziś (tj. w poniedziałek) podobno wraca do Stanów, aby zagrać serię koncertów dla swoich rodaków. Według doniesień już w drugiej połowie marca Paris Jackson wyruszy w trasę koncertową do Las Vegas, Los Angeles, Seattle i Portland. Jak myślicie, ma szansę na wielką karierę?

Paris Jackson. REUTERS/Danny Moloshok

 

Prince Jackson i Paris Jackson Fot. CAITLIN OCHS / Reuters / Forum